Mělník - Mělnická jizerská padesátka

zobrazeno 504×

Vložil(a): Jana N., 9. 5. 2016 21.56

Akce již proběhla
Region:
Středočeský kraj
Začátek akce:
18. 6. 2016, 17.00
Konec akce:
18. 6. 2016, 20.00
Telefon:
+420 315 635 111
E-mail:
bezky@havlak.net
Web:
www.bezky.cz/
Adresa:
Náměstí Míru
27601 Mělník
Česká republika

Závod se jede zásadně v létě. Nepřipadá v úvahu jeho posunutí na zimní období - to je blbost, protože v zimě je sníh. Každý závodník je povinen se dostavit v zimní výzbroji a výstroji, nebo žertovném převleku.

Závod se jede na dvě kola rozběhů a tři kola finále. V každém kole je potřeba absolvovat krkolomnou jízdu po dlažbě mělnického náměstí, překonat lavinu (což není v letních měsících zas až taková sranda jak by se mohlo zdát) a vypít jedno pivo (v prvním kole ještě bodne, v dalších je to už horší). Upozorňujeme, že ženy se samozřejmě zúčastňují také. Trasa jim není nijak uzpůsobena, pouze piva jsou malá.

Vítězové rozběhů postupují do finále, které je náročnější pouze o jednu věc, a to o hod sněhovou koulí do sněhuláčí tlamičky v posledním kole.
 
Samotný 23. ročník začne tradičně v 17.00 hodin dělobuchem prvního rozběhu chlapů, pak pojedou rozběhy nebo rovnou finále ženy a nakonec se uskuteční velké finále mužů o super ceny a hlavně právo kasat se do smrti větou "vyhrál jsem v létě na Mělníku Běžky".
 
Vše je již pečlivě nachystáno a jako obvykle nebude chybět ani nějaké to překvapení!  Kdo se  umí zasmát nejen druhým, ale třeba i sám sobě, neměl by v uvedenou dobu na uvedeném místě rozhodně chybět!

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Středočeský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací