Praha - Festival Karla Zemana

zobrazeno 440×

Vložil(a): patricia077, 24. 9. 2017 11.33

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
7. 10. 2017, 10.00
Konec akce:
7. 10. 2017, 19.00
Telefon:
+420 724 341 091
E-mail:
info@muzeumkarlazemana.cz
Web:
www.muzeumkarlazemana.cz/
Adresa:
Saská 3
118 00 Praha 1 - Malá Strana
ČR (Muzeum Karla Zemana)

Pět let uběhlo jako na koni a Muzeum Karla Zemana slaví 5. narozeniny! Oslavte je s námi a přijďte na celodenní přehlídku díla a tvorby Karla Zemana. Festival se koná 7. 10. v běžně nepřístupném Kině 64 U Hradeb a také v Muzeu Karla Zemana, kde představíme novou trikovou scénu z filmu Baron Prášil.

Na celý den festivalu jsme připravili bohatý program pro rodiny s dětmi i pro zkušené fanoušky filmové tvorby! Na velkém plátně budete moci shlédnout nejvýznamnější filmy Karla Zemana – včetně digitálně restaurovaného Vynálezu zkázy a Barona Prášila. Po dlouhé době opět uvidíte kinoprojekci Zemanových animovaných filmů. Vaše pózování v nové trikové scéně v prostorách Muzea zachytí profi fotograf a na přání vám fotografii vytiskne. Seznámíte se s uznávanou výtvarnicí a dcerou Karla Zemana, Ludmilou Zemanovou. Trikový výtvarník Boris Masník představí historii filmového triku. S Ivem Marákem proniknete do tajů digitálního restaurování filmů. A po celý den budete animovat a tvořit v tvůrčích filmových workshopech a výtvarných dílnách.

Vstupenky na festival k zakoupení v e-shopu nebo přímo na pokladně Muzea, a to ve variantě vstup pouze na festival, nebo v kombinaci se vstupem do Muzea. V předprodeji za zvýhodněnou cenu pouze 180 vstupenek!

Změna programu vyhrazena.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů