Pardubice - Mikulášský vlak

zobrazeno 611×

Vložil(a): Malyna, 27. 10. 2014 16.56

Akce již proběhla
Region:
Pardubický kraj
Začátek akce:
22. 11. 2014, 9.00
Konec akce:
22. 11. 2014, 15.00
Telefon:
+420 604 926 620
E-mail:
pshzd@email.cz
Web:
www.pshzd.cz/akce.html
Adresa:
Na Staré poště 2865
530 02 Pardubice
(Pardubický spolek historie železniční dopravy)

Jízda historického motorového vlaku z Pardubic do Choltic s doplňkovou jízdou do Heřmanova Městce a zpět. Program s překvapením v Cholticích. Při cestě zpět v Cholticích po nutné technologické přestávce následuje nadílka.

Setkání s čertem, Mikulášem, který postupně prochází vlak. V ceně je i malá nadílka pro děti. Vlak stojí po dobu nadílky ve stanici, aby Mikuláš dobře slyšel přání dětí, jejich básničky a písničky. Při zpáteční cestě může zlobivce vzít čert s sebou do pekla. Čert s Mikulášem pak s vámi pojedou při cestě zpět. Pozor, kdo zlobil, může skončit v pytli.

Ve vlaku za jízdy i za pobytu k dispozici drobné občerstvení v prostředním voze. Výletní vlak pro doplnění akce Pro zájemce zejména z Choltic a okolí vlak dále pokračuje do Heřmanova Městce a zpět. Pro cestující z Pardubic v ceně vstupenky mikulášského vlaku. Pro cestující z Choltic, H.Městce či Jeníkovic cena vstupenky 20 Kč jedním směrem, zlevněná 15 Kč. V této ceně není Mikulášská nadílka. Počet míst ve vlaku omezen. Rezervace míst ve všech vlacích na mail.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Pardubický kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací