Cesta za radostným porodem podle konceptu Anny Kohutové

zobrazeno 753×

Vložil(a): patricia077, 4. 1. 2019 13.07

Akce již proběhla
Region:
Pardubický kraj
Začátek akce:
19. 1. 2019, 9.00
Konec akce:
19. 1. 2019, 18.00
Web:
www.facebook.com/events/997546423765334/
Adresa:
Zajíčkova 1575
Pardubice
ČR

Anotace ke kurzu Cesta za radostným porodem dle konceptu porodní asistentky Anny Kohutové:

Porod je tím nejdůležitějším životním mezníkem. U porodu se nerodí jen dítě, ale také matka, otec, celá RODINA.
Porod je jedinečný okamžik. Je jedinečný pro dítě, které přichází na svět a je jedinečný pro matku, která dává dítěti život. To, jakým způsobem porod proběhne, se promítá do pozdějšího vztahu matky a dítěte. Promítá se dokonce i do vztahu ženy k sobě samotné. Porod je přirozená ženská schopnost a přirozeným právem ženy je být o této schopnosti informována.
Tato komplexní prožitková příprava k porodu a mateřství Vás všechny tři co nejlépe připraví k porodu. Zbavíte se případného strachu, oba se napojíte pomocí prenatální komunikace na své děťátko a budete se na jeho narození těšit. Získáte důležité sebevědomí, že porod zvládnete. Porod se odehrává v hlavě rodící ženy, proto je nesmírně důležité, aby se váš porod odedhrával v pocitu bezpečí a lásky. Muž je velmi důležitou součástí celého procesu, nejen v jeho počátku, ale také průběhu samotného zrození. Připravte se oba na tento nejdůležitější mezník ve Vašem životě..
Během na sebe navazujících přednášek se vědomě připravíte na zrození vašeho dítěte. Má práva u porodu, porodní plán, výběr porodnice, co je zdravý porod, doporučení WHO a péče založená na důkazech, jak podpořit ženu v těhotenství pomocí speciální masáže nohou, zad a bříška a jaké má mít u porodu podmínky, co je definice zdravého porodu, úlevové polohy u porodu, práce s rebozem, ranný kontakt s dítětem a jeho důležitost, šestinedělí- velmi křehké období v životě matky, kojení – není jen o pití mléka, kojení je pokračování děložního vztahu.
Součástí bude i Maorská tradice v praxi – péče o ženu pomocí speciální masáže, která napomáhá posvátnému spojení ženy, muže a dítěte.
V ceně kurzovného ebook "Jak na potíže v těhotenství", který sepsala porodní asistentka Anna Kohutová, afirmace k vytisknutí, Afirmace k porodu MP3, které namluvila Anna Kohutová.

Co s sebou na kurz – dva polštáře, teplou deku, olej na masáž, šátek na nošení dítěte (není nutné, pokud jej nemáte).

Kurzem Vás provede Bc. Hana Hornychová, komunitní porodní asistentka, absolventka kurzů Holistického vzdělávání porodních asistentek, projektu založeného Annou Kohutovou (www.vzdepa.com). 

Kurzovné: Zaváděcí cena 1200 Kč / pár

V případě zájmu se registrujte na:
Hana Hornychová
hana.hornychova@gmail.com
604 408 815

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Pardubický kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (4 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zdeňka S., 29. 1. 2019, 6.56

To zní moc zajímavě

Žofinka

Žofinka, 7. 1. 2019, 12.30

Už se těším, až vyrazíme na další akci

Mygara

Mygara, 7. 1. 2019, 8.40

Je opravdu z čeho vybírat, nevím, co dříve

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací