Olomouc - Tajný život mazlíčků

zobrazeno 1832×

Vložil(a): vequi, 17. 7. 2016 0.18

Akce již proběhla
Region:
Olomoucký kraj
Začátek akce:
12. 8. 2016, 15.30
Konec akce:
12. 8. 2016, 17.00
Telefon:
585 222 466
E-mail:
info@kinometropol.cz
Web:
www.kinometropol.cz/klient-323/kino-96/stranka-4374/film-90072
Adresa:
Sokolská 25
779 00 Olomouc
ČR (Kino METROPOL)

Režie: Chris Renaud, Yarrow Cheney  •  Scénář: Ken Daurio, Cinco Paul  •  Dabbing: Kryštof Hádek, David Novotný, Martin Dejdar, Vanda Hybnerová, Pavel Zedníček, Václav Vydra

Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků, stvořenou autory filmových hitů Já, padouch a Mimoni.

Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů.

Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Olomoucký kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zdeňka S., 3. 10. 2018, 10.04

Tu pohádku jsme viděli teprve nedávno a je super

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů