Špindlerův mlýn - Festival ledosochání Špindlerovská zima

zobrazeno 688×

Vložil(a): Malyna, 18. 1. 2016 1.50

Akce již proběhla
Region:
Královéhradecký kraj
Začátek akce:
22. 1. 2016, 0.00
Konec akce:
24. 1. 2016, 0.00
Telefon:
+420 499 523 656
E-mail:
tic@mestospindleruvmlyn.cz
Web:
www.mestospindleruvmlyn.cz/info-106/kalendar-akci/akce/#.Vpw1y_nhDIU
Adresa:

Špindlerův mlýn

Společensko - sportovní akce Špindlerovská zima je festivalem ledosochání, hudby, zábavy a sportu.

Špindlerův Mlýn je jedinečnou zimní destinací, kde si užívají všichni. Jak ti co milují lyžování, sáňkování a další rozmanité zimní sporty, tak i ti, kteří dávají přednost klidným chvilkám plných relaxace, procházek a ničím nerušené pohody.

V roce 2016 se do nejpopulárnějšího českého horského střediska již potřetí vrací festival Špindlerovská zima, který láká děti i dospělé. Od pátečního rána 22. ledna bude probíhat na náměstí sochání pěti metrového Krakonoše a horských chaloupek ze sněhu. Sněhové a ledové království na náměstí bude rozšířeno během sobotního dne o tři ledové sochy sportovců v nadživotní velikosti, představující zimní sporty a ledové kvádry se sportovním vybavením. Pro návštěvníky festivalu bude probíhat během celé soboty bohatý program, ve kterém se představí lyžníci, Krakonoš i Trautenberk, otužilci a kapela KEKS. Podívanou v centru města ukončí ohnivá show skupiny Pa-li Chi
Během neděle bude možné obdivovat otevřené ledové „muzeum“. V rámci festivalu nebude chybět tradiční občerstvení a nápoje a speciální nabídky organizované místními podnikatelskými subjekty.

Novinkou letošního roku je rovněž Špindlerovské ledárium u horní stanice lanovky Sv. Petr – Pláň, na kterou zve Skiareál Špindlerův Mlýn.

Tato akce je pořádána pro všechny věkové kategorie. Ledosochání je atraktivní podívanou pro každého. Kromě jiného je město Špindlerův Mlýn oblíbeným turistickým cílem pro mnoho zimních aktivit, které se dají v rámci festivalu „ŠPINDLEROVSKÁ ZIMA“ využít.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Královéhradecký kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací