Bystřice nad Pernštejnem - Slavnosti brambor

zobrazeno 585×

Vložil(a): patricia077, 21. 9. 2017 9.04

Akce již proběhla
Region:
Kraj Vysočina
Začátek akce:
30. 9. 2017, 9.30
Konec akce:
1. 10. 2017, 18.00
Telefon:
+420 566 788 400
E-mail:
obchod@centrumeden.cz
Web:
www.centrumeden.cz/
Adresa:
Nový Dvůr 318
Bystřice nad Pernštejnem
ČR (Centrum EDEN)

K vidění bude kuchařská show, regionální farmářské produkty, slavnostní bramborové menu, workshopy, ukázka tradičních řemesel nebo kování koní. Zábavu si v centru najdou i děti, které se mohou zúčastnit bramborové olympiády, rukodělné dílny, loutkového divadla a dalších atrakcí.

Zajímavé informace se návštěvníci dozvědí i na besedě s odborníky, kteří prozradí, jaké odlišnosti mají jednotlivé druhy brambor při kuchyňské úpravě. Chybět nebudou ani rady, jak brambory pěstovat, nakoupit a uskladnit, či výstavka netradičních brambor.

Během dne návštěvníci na pódiu uvidí profesionální kuchaře připravovat netradiční pokrmy z hlavní plodiny dne. Sami pak na závěr ochutnají výsledek a odnesou si domů pár zajímavých receptů. Během celého víkendu budou v Edenu vyhrávat muzikanti a pivo z místního minipivovaru poteče proudem. Pro tentokrát bude připravená várka speciálního bramborového piva. 

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Kraj Vysočina.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Markett

Markett, 1. 10. 2017, 12.49

Slavnosti brambor se nám moc líbily, děkuji za tento skvělý tip! Jsem ráda, že takový druh akce existuje- v celém Centru Eden si děti opravdu přijdou na své! Mohou si zasoutěžit, vyrobit si v dětské dílničce něco pro radost, poskákat na skákacím hradě, dovědět se interaktivní formou spoustu zajímavého, získat spoustu poznatků o přírodě, podívat se, jak se dříve žilo, vyzkoušet si různá řemesla a nakrmit zvířátka. Jo a navíc se tam v jednom z domečků pečou vynikající povidlové buchty, které si rozhodně nenechte ujít! Za mne tedy za celou akci palec nahoru!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů