Tábor - Trojvstupenka Čokoláda-Lego-Filmová zbrojnice - celodenní zážitky

zobrazeno 644×

Vložil(a): Jana N., 16. 9. 2015 14.04

Akce již proběhla
Region:
Jihočeský kraj
Začátek akce:
8. 5. 2015, 8.00
Konec akce:
31. 12. 2015, 16.00
Telefon:
+420 724 820 178
E-mail:
zelivska.lenka@cokomuzeum.cz
Web:
www.muzeumlegatabor.cz, www.cokomuzeum.cz
Adresa:
Kotnovská 138
390 01 Tábor
Česká repubklika (Muzeum čokolády a marcipánu Tábor)

Rodinný výlet v Táboře s programem na celý den. Navštivte 3 interaktivní expozice vhodné pro všechny věkové kategorie, kluky i holky a ušetřete 250,- Kč. Expozice se nacházejí v pěší vzdálenosti od sebe a trojvstupenku je možné zakoupit v recepci každé z nich.

Projekt trojvstupenka je určen pro rodiny s dětmi, v ideální počtu 2 dospělí a 3 děti. Návštěvu můžete začít v Muzeu Lega, kde si vyhrajete s kostičkami a shlédnete expozici modelů vytvořených z této populární stavebnice.

Po dobrém obědě se projděte historickým centrem města a procházku ukončete na Housově mlýně v expozici Filmová zbrojnice, kde můžete zkoušet filmové kostýmy, pokud Vám nevadí, že zbroj předtím oblékal třeba Brad Pitt.

A návštěvu Tábora zakončete sladkou tečkou v Muzeu čokolády a marcipánu, kde si nejen prohlédnete exponáty, třeba čokoládové klobouky nebo panenky v marcipánových oblečkách, ale můžete si vyzkoušet práci s čokoládou nebo si vyrobit vlastní suvenýr z marcipánu. A čokoláda nebo výborný dortík v místní cukrárně se vám bude určitě zamlouvat.

Že jste se rozhodli přespat? Pak druhý den doporučujeme lehce sportovní. Využijte nové cyklostezky Tismenickým údolím, kolem Lužnice až na Kozí Hrádek či Knížecí rybník. Možnost opékání buřtíků na veřejném grilu

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Jihočeský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací