Konference pro všechny chytré rodiče - Vychovávejme své dítě aktivně (CAPARD)

zobrazeno 2535×

Vložil(a): JTina, 4. 5. 2016 19.45

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
17. 5. 2016, 9.00
Konec akce:
17. 5. 2016, 17.00
Adresa:
Vodičkova 36

(kino Lucerna)

Konference s názvem "Vychovávejme své dítě aktivně, věnujme mu přítomný okamžik" je určena všem rodičům (pedagog. MŠ, mateřská centra, kluby...), kteří se zajímají o aktivní rozvoj svých dětí. Letošní konference se zaměřuje na motoriku, sluchový rozvoj, emoce a obecně rodinné štěstí (šťastný rodič = šťastné dítě). Pořádá ji Česká asociace pro aktivní rozvoj dětí (CAPARD).

Na co se můžete na konferenci těšit? 

- Úvodní slovo herečky Jany Bernáškové a šéfa Capardu Ing. Martina Chalupského

- Duel Mudr. Zuzana Ludvíková x Mgr. Ivana Vlková (aktivní versus pasivní příjem informací – jak se projeví v dětském mozku - jaké nese následky, tady je to hodně o problematice technologií - tablety, mobily, ale také o dalších věcech, které dětem chybí - např. pohyb....rodiče ráno odvezou/přivezou do školky autem...)

- Motorický rozvoj (tipy a triky v domácím prostředí – Eva Kiedroňová a Mudr. Věra Kleplová) aneb všichni se dívají jaké odborné pomůcky koupit a přitom stačí obyč věci, co máme doma. 

- Zahraniční host - Patty Hannan, USA (autorka projektu Play Wisely - založeno v USA, běží i v ČR), poví vám nejnovější poznatky k rozvoji dětí z vědeckého i akademického prostředí.

- PhDr. Marek Herman (téma Most důvěry a Přírodní kříž) - autor knihy Najdi si svého marťana

- Dítě není malý dospělý (emoce se dříve neprojevovaly vůbec a dnes "nezřízeně"? kde je zlatá střední cesta a proč je to důležité- Mgr. Iva Procházková, Mgr. Hana Krejsová) 

- Moudrá výchova v rodině (Projekt Celé Česko čte dětem, Mgr. Eva Katrušáková)

- Začít musíte u sebe – projekt (Ne)gramotný rodič (Mgr. Lucie K önigová)

- Certifikace Capard a předání prvních ocenění konkrétním produktům (víte, že Capard certifikuje produkty/projekty a dává tak maminkám vědět, které produkty a proč jsou vhodné pro rozvoj dětí?) 

- Křest pracovního sešitu Vizuomotorika (autorka speciální pedagožka Mgr. Ivana Vlková má díky své praxi velmi dobrý přehled v tom, v čem se děti plošně zhoršují a vizuomotorika je jedním z nich) - Přečtěte si rozhovor s Mgr. Ivanou Vlkovou o vizuomotorických listech.

 

Podrobný program konference.

Potřebujete přijít na konferenci i s dětmi? Žádný problém! Koutek (hlídání, kojení, přebalovaní) totiž zajišťují pilné včelky z ProMaminky.cz! 

POZOR! Maminky, které přjidou od ProMaminky.cz, mají 20% slevu na konferenci ! :) Stačí, když uvedete v registraci do slevového kódu text: PROMAMINKY2016

Sdílejte:   | 
1

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (2 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sylvie

Sylvie, 16. 5. 2016, 9.42

Dobrý den, obteto akci jsem se dozvěděla právě teď. Mam 4 měsíčního kojence,je tato konference vhodná i pro při nás? Popřípadě, je v plánu ještě nějaká později?

Jana V., 4. 5. 2016, 23.14

byla jsem již loní a bylo to super .... letos se opět určitě zúčastním ... spousty užitečných, praktických a vůbec výborných informací pod jednou střechou v jeden den ...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů