Vchodové dveře do domu podle vašich představ

zobrazeno 236×

Vložil(a): Adrianita, 9. 8. 2021 11.36

Je pro vás bezpečí vaší rodiny na prvním místě a nedokážete si představit, že by se k vám domů mohl dostat nezvaný host? Nebo se vám malé budí kvůli hluku z ulice a vy byste si taky potřebovala chvíli odpočinout? Pak byste se měli zaměřit na klíčový aspekt, a sice bezpečnostní vchodové dveře do domu. Navíc, když si vyberete ty pravé, získáte nejen 100% ochranu, ale také krásný designový prvek pro váš dům.

Vstupní dveře do domu jako jistota bezpečí

Bezpečí bohužel není samozřejmostí, ani pokud máte vlastní dům. Právě naopak, u domu je celé zabezpečení na vás. Pokud se tedy rozhodnete šetřit na vchodových dveřích do domu, může se stát, že následky brzy ucítíte. A to rozhodně nechcete ani vy, ani my. Proto jsme pro vás sepsali článek na téma často opomíjených bezpečnostních dveří.

Jak ale vybrat ty správné? Prvním bodem, na který byste se měli zaměřit, je bezpečnostní třída. Pro dům se hodí bezpečnostní třída 3, která vás a vaše nejbližší bez problému ochrání před zloději. Hrubá síla jim v tomto případě nepomůže, páčidlo, vrtačka nebo šroubovák si se dveřmi neporadí.

Díky bezpečnostním trnům ale dveře ani nevysadí z pantů, bezpečnostní zámek je zase odolný proti odvrtání. S běžnými nástroji, které zloději používají, tak daleko nedojdou a vy budete moct v klidu spát nebo se naplno věnovat vašim nejmenším.

Božský klid pro vás i vaše děti

Hlasité štěkání sousedovic psa, oprava chodníku nebo sousedi, kteří se vždy potřebují vybavovat zrovna pod vašimi okny. Proč byste měli být ochuzeni o klid, který od svého domova očekáváte? Stačí, že toho hluku máte doma občas i tak dost.

Máme pro vás ale skvělou zprávu, protože bezpečnostní dveře do domu mají skvělé protihlukové vlastnosti. Rušivé zvuky z venku se tak přes dveře nedostanou. Budete tak mít dostatek klidu na vše důležité.

Dveře podle vašich představ

Bezpečnostní prvky jsou praktické a žádané, ale co si budeme povídat, důležitý je i vzhled samotných dveří. Pokud chcete dveře, které budou ozdobou vaší domácnosti, doporučujeme vybírat od spolehlivé české společnosti HT dveře. Nejen že vám dveře dobře poslouží, ale zároveň potěší i vaše oko.

Nabídka odstínů je opravdu široká, a tak se skvěle hodí do každého interiéru i exteriéru. Najdete v ní třeba vchodové dveře do domu antracit, tedy barvu, kterou oceníte především v moderních domech.

Pokud máte raději dřevo, vyberete si z odstínů dubu sonoma, světlého ořechu nebo třeba venge. Chcete dveře sladit se světlým interiérem? Pak jsou pro vás ideální vchodové dveře do domu zlatý dub.

Milujete starou dobrou klasiku v podobě čistého designu a jedné barvy? V tom případě sáhněte po dveřích v bílém provedení. Poškrábání nebo opotřebení barvy se přitom bát nemusíte. Na povrch dveří je použita vysoce kvalitní natavená PVC folie, která vydrží působení vlivů počasí a navíc se skvěle udržuje, což oceníme opravdu všichni.

 

Máte nápad na téma, o kterém bychom měli napsat? Pošlete nám ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (6 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Gustawka, 5. 9. 2021, 18.24

V přízemí bych nechtěla bydlet

vivi182t, 4. 9. 2021, 7.30

Bezpečnostní dveře v dnešní době jsou opravdu drahé. Je to škoda. Protože bychom je potřebovali opravdu všichni. Naproti teď vykradli souseda. A neměl bezpečnostní dveře jenom protipožární. My je tedy bezpečnostní dveře máme a zatím ťuk ťuk na nás nikdo nic nezkoušel. A také máme pěkné shrnovací dveře https://www.dvere-shrnovaci.cz/

Janna, 26. 8. 2021, 22.28

Tak tohle mě nikdy nenapadlo řešit. Když se k nám někdo bude chtít vloupat, tak může jít oknem, dveře mu fakt nezabrání. Máme levné vchodové dveře, jen mě štve, že jsou hrozně těžké.

Katka

Katka, 1. 9. 2021, 20.50

Proto nebydlíme v přízemí 😁4.patro ideální 😉

Katka

Katka, 22. 8. 2021, 17.57

Za mě taky dobrý byznys se strachem, asi jako prodej pojištění. Čím dražší dveře, tím víc zloděje prilakaji, protože bude vidět, že jsou majitelé majetni 😉

patricia077

patricia077, 21. 8. 2021, 21.19

Teď jsme měnili zámek u vchodových dveří a koukala jsem na net jak jsou dnes vychytávky v pohodě zámek bez klíčů na otisk prstů apod

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací