Lymfatická masáž

zobrazeno 1129×

Vložil(a): Gustawka, 19. 4. 2019 9.20

Dobrý den, máte zkušenosti s lymfatickými masážemi?Ruční nebo přístrojové?Viděly jste výsledky?Případně po jak dlouhé době. Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 14. 11. 2023, 8.34

Za mě je to v pohodě. Ale hodně záleží na tom, kde to dělají. Ale tak to platí u všeho. Já vyzkoušela studio Lymfatická masáž Brno https://www.oneplus.cz/masaze a tam to bylo naprosto v pohodě. Pak jsem vyzkoušela ještě jedno nejmenované a tam mi přišlo, že mi to spíše celé rozházeli a já se z toho pak pár týdnů dostávala.

andrea14, 3. 12. 2020, 20.47

Ahoj, lymfatická masáž mě čeká příští týden - masér mi naštěstí vyhověl a voucher, který jsem měla platný jen do listopadu (kdy ale bylo vše zavřené) mi prodloužil. Dnes jsem byla na erotické masáži od https://coccinelle-erotic-tantra-massage.cz/cz/klasicka-masa-pro-eny-v-praze a to se mi velice líbilo

Fuga

Fuga, 25. 4. 2019, 13.22

Já o tom vím jen z doslechu

Žofinka

Žofinka, 23. 4. 2019, 19.29

To jsem nikdy nezkoušela

DB, 23. 4. 2019, 18.45

Také by mě to zajímalo. A neví někdo jestli stačí jednou nebo třeba pravidelně 1x měsic, za 3mesice?

WeruskaSK

WeruskaSK, 23. 4. 2019, 13.42

Bola som na pristrojovej na nohy. Bolestive a je nutnych aspon 10 aby to malo efekt. Strojove sa neodporucaju lebo vobec nezohladnuju xhoroby cloveka atd... kvalitny maser by vam strojovu nikdy neurobil ani nie kazdemu. Pri niektorych chorobach vyzaduju maseri dokonca potvrdenie od doktora. Bola som teraz prvykrat na lymfo masazi hlavy kvoli migrenam. Odporucan

Cherrynka, 22. 4. 2019, 13.42

Mám zkušenost s ruční masáží a můžu říct, že je skvělá. Účinky jdou vidět hned po první masáží, ale musí být provedená fakt kvalitně

jitka46

jitka46, 21. 4. 2019, 22.41

Docela mě láká to vyzkoušet.

Ketris

Ketris, 21. 4. 2019, 20.14

Ja nevidela bohuzel zadne zmeny..

LucieS

LucieS, 20. 4. 2019, 10.23

Byla jsem jednou na ruční masáži. Nevím, jestli to bylo mojí neznalostí, každopádně mi to přišlo takový... jemný, pro mě o ničem. Bylo to opravdu jemňounké masírování. Účinek jsem neviděla žádný, ale já tam byla asi tři dny po návratu z dovolené v New Yorku, kde jsem shodila asi 5 kilo a jedla vcelku málo. Takže jsem ani neměla jak porovnat, zda to na mě mělo nějaké následky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů