Jak o sebe pečujete? Co sama sobě dopřáváte?

sledováno 2× zobrazeno 2853×

Vložil(a): Alexandra, 7. 6. 2016 6.54

Abychom měly spokojené děti, musíme být spokojené i my samy. Proto nás zajímá, jak pečujete o sebe, maminky? :) Nejen o svou pokožku, vlasy a tělo vůbec, ale celkově co samy sobě dopřáváte? Inspirujte ostatní maminky a pak si vyberte jeden libovolný produkt Weleda z našeho Věrnostního programu, který chcete vyhrát - 5 z vás ještě dnes večer odměníme. Těšíme se na vaše hýčkání :)

Sdílejte:   | 
4

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pavlína Javurková, 12. 6. 2018, 20.51

My jsme si pořídili krásnou domácí infrasaunu http://www.eshopsulc.cz/domu/169-infrasauna-hanscraft-sydney-cedr.html ale není to relax pro každého. Já saunu přímo miluju takže jsem byla nadšená když jsme ji pořídili. Jinak kniha a hrnek dobrého čaje taky nikdy nezklame

Mygara

Mygara, 10. 12. 2017, 7.08

já a péče o sebe, to je sen , raději si zalezu s knížkou do postele a to je nejlěpší péče )

michaelanavrc, 18. 9. 2017, 15.38

Tak nakonec jsem si objednala karamelový peeling od toho body be scrub a mohu take opravdu doporucit jsem velmi spokojena.

michaelanavrc, 21. 8. 2017, 14.05

Ahoj maminky pouzivate na strie nejake kremy nebo nejake peelingy? Mate nekdo s nejakym kdyztak zkusenosti? dekuji

kamila.336, 22. 8. 2017, 14.28

Ja jako peeling mohu doporucit tento prirodni, ma skvele slozeni a pomohl mi i na strie trochu http://bodybescrub.com/

michaelanavrc, 28. 8. 2017, 9.28

Dekuji moc, jsem rada!

Aliisha

Aliisha, 14. 12. 2016, 21.21

Jednou za měsíc si dojdu na masáž. Jednou za čtvrt roku ke kadeřnici. Cca čtyřikrát do roka se vydám na větší nákupy, abych si udělala radost a koupila si něco nového na sebe. Doma si dávám vanu s pěnou, kde se snažím relaxovat. Používám různé pekeťové masly a peelingy.

Estrela113, 12. 6. 2016, 13.40

Pravidelně cvicim a beham, chodím ke kadeřnici a na pedikuru. Mám náročnou práci a toto je výborný relax. Kosmetiku mám něco od Justu a něco z Lidlu, podle toho co mi sedí. Jednou týdne dávám masku na vlasy. Ruce a nehty trochu flákám ... Zahradka nehtum nesvědčí.

Zuzka Čtvrtečková, 8. 6. 2016, 11.03

Pečuje o sebe jak to jde. Paradoxní teď, se dvěma dětmi víc, než když jsem mela jen jedno.

knoflyk, 7. 6. 2016, 22.24

Já mám strašně ráda spoustu přípravků na každou část těla, manžel se mi vždycky směje, že mám speciální mast na malíček u levý nohy, mast na pravý koleno apod. ale jsem čímdál větší lajdák, abych to taky všechno používala. Teď jsem teda investovala do dražšího šamponu od Locitane, protože ze vzorku mi přišel strašně príma. Obličej občas pročistím micelární vodou a namáznu buďto olejíček Bi-oil, nebo krém Eucerin - obojí jsou moc parádní, krásně voní a jsou moc příjemný. Na tělo mám zrovinka rakytníkový krém od Weledy a pořídila jsem si bylinkovou zubní pastu. Ráda zkouším nové věci a hlavně nové vůně. Přála bych si vyhrát Pupalkový revitalizační sprchový krém

pavlis, 7. 6. 2016, 21.00

Prozatím to s pečováním a hýčkáním moc nepřeháním, ale je na čase začít sama sobě věnovat více času Občas se mé tělo setká s telovým krémem, obličej s pleťovým krémem a čemu věnuji nejvíce je ústní hygiena (Mandlové tělové mléko)

Pavla H., 7. 6. 2016, 20.47

Snažím se o sebe pečovat,kupovala jsem dražší kosmetiku než jsem objevila kokosový olej Tajná zbraň,používám místo pleť. krému a jako dětská prdelka Používám i na tělo,po holení nohou,...no zkrátka dokonalý univerzální pomocník.Na vlasy používám šampon od Welly a spokojenost Vybrala bych si mandlový olej na masáž prsou,ať nám to kojení jde zachvilku samo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů