Co se vám líbí a nelíbí na tomto webu? Co byste doplnily, vylepšily? Postrádáte něco?

sledováno 1× zobrazeno 2177×

Vložil(a): Alexandra, 10. 3. 2015 20.54

Maminky, snažíme se pro vás dělat tento web nejlépe, jak umíme. Brzy se můžete těšit na jeho další rozšíření o kategorii Zábava a také kategorii Poradny, kde se budete moci obracet na odborníky z různých oborů (přesvědčily jste nás v anketě). :) Nově můžete samy vkládat na web produkty, se kterými máte osobní zkušenosti atd. A teď k diskuzi: Máme v hlavách další myšlenky, ale nejdůležitější jsou pro nás vaše tipy na obohacení webu. Prosím, sdílejte s námi vaše dojmy, nápady, kritiku.. chvalte i kárejte :)

Sdílejte:   | 
8

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Janako, 8. 4. 2017, 21.22

Líbí se mi také věrnostní program, se kterým jsem se na jiných webech nesetkala. Ale chtěla bych se zeptat, jestli nebudete doplňovat nabídku hraček pro miminka. Chtěla bych něco pro dceru, ale pro její věk tam téměř nic není. Děkuji

Janako, 27. 3. 2017, 16.25

Váš web je skvělý - baví mě soutěže, diskuze, články. Zajímavý nápad je sbírání pampelišek. Co bych ale velice ocenila, jak už tu někdo psal, je možnost vyhledání jiných maminek v blízkém okolí.

Cherrynka, 19. 3. 2017, 21.03

Mě se web moc líbí a líbí se mi i ta rozkošná včelka jsem tady hlavně od doby, kdy se mi narodil syn, když jsem byla těhotná, jen jsme se registrovala Hlavně se mi líbí Můj příběh, kde se často nasměju

Aliisha

Aliisha, 4. 2. 2017, 21.06

Celkově se mi Váš web líbí. Vše je pěkně přehledné. Nevím jen jednu věc a tou je, kde dohledám sledované recepty. Nějak na to nemůžu přijít.

Alexandra, 12. 2. 2017, 1.44

Ve Vašem profilu, stejne jako jakýkoliv jiny sledovaný nebo oblíbeny obsah. Kdyz si kliknete v profilu na kat. Recepty, tak nejdriv vidíte, ktere jste sama vlozila, komentovala a pak oblíbené a sledované. 😊 Dejte vedet, jestli jste to našla?

Aliisha

Aliisha, 12. 2. 2017, 20.21

Moc děkuji za odpověď. Vše jsem našla. Ještě jednou děkuji. Už to nebudu muset složitě dohledávat

Zdeňka S., 8. 1. 2017, 13.37

Ještě mě tak napadlo , že by byla fajn taková ta tabulka , kolik maminek je právě on-line a jaká je návštěvnost...... Jinak nemůžu jinak než chválit a chválit

Blankasiro, 6. 1. 2017, 11.27

Jste stále lepší a lepší

Alexandra, 6. 1. 2017, 23.28

Juchuuuu 😉 Díky, fakt se snažíme. Potěšilo.

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 20.24

Musím říct, že web je úžasný a co se mi líbí, že plní přání - viz. charita a pampeliškový ježíšek

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 9.58

web se mi moc líbí a zatím se tady rozkoukávám. Akorát někdy nejde v diskuzi už dále odpovědět, i když bych ráda (není tam už tlačítko reagovat)

Alexandra, 6. 1. 2017, 23.30

Programator to ma v požadavcích... Hlavni myslenka byla tu nerozjíždět nekonecna vlákna diskuzí. Je to tu postavené trochu jinak, nez na ostatních maminkovskych serverech. Ale požadavek "ve frontě" tak mame

Zdeňka S., 19. 10. 2016, 20.31

Web se mi moc líbí, já nemám žádné námitky ,pouze chválím ,

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 12.22

Dobrý den, nevím jestli je to problém telefonu nebo webu, ale mám chytrý telefon s windows a když kliknu na Vaše stránky třeba na diskuzi, tak mi to pořád poskakuje a třeba za minutu se to ustálí a občas se mi stane, že chci odeslat komentář a hází mi to chybu. Přitom na notebooku je vše v pohodě.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight