Co se vám líbí a nelíbí na tomto webu? Co byste doplnily, vylepšily? Postrádáte něco?

sledováno 1× zobrazeno 1952×

Vložil(a): Alexandra, 10. 3. 2015 20.54

Maminky, snažíme se pro vás dělat tento web nejlépe, jak umíme. Brzy se můžete těšit na jeho další rozšíření o kategorii Zábava a také kategorii Poradny, kde se budete moci obracet na odborníky z různých oborů (přesvědčily jste nás v anketě). :) Nově můžete samy vkládat na web produkty, se kterými máte osobní zkušenosti atd. A teď k diskuzi: Máme v hlavách další myšlenky, ale nejdůležitější jsou pro nás vaše tipy na obohacení webu. Prosím, sdílejte s námi vaše dojmy, nápady, kritiku.. chvalte i kárejte :)

Sdílejte:   | 
8

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 21. 11. 2016, 9.58

web se mi moc líbí a zatím se tady rozkoukávám. Akorát někdy nejde v diskuzi už dále odpovědět, i když bych ráda (není tam už tlačítko reagovat)

Zdeňka S., 19. 10. 2016, 20.31

Web se mi moc líbí, já nemám žádné námitky ,pouze chválím ,

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 12.22

Dobrý den, nevím jestli je to problém telefonu nebo webu, ale mám chytrý telefon s windows a když kliknu na Vaše stránky třeba na diskuzi, tak mi to pořád poskakuje a třeba za minutu se to ustálí a občas se mi stane, že chci odeslat komentář a hází mi to chybu. Přitom na notebooku je vše v pohodě.

Sooňaa, 17. 10. 2016, 0.12

Necetla jsem celou diskuzi,ale treba termoska mala pro.dite na cestu by byla fajn vzhledem k.blizici.se zime. Jinak.web super,spousta inspirace. Jen nevim nejdou mi pripdavat produkty k.hodnoceni,musi se nahrat vzdy fotka?

Alexandra, 17. 10. 2016, 7.19

Ano, fotka se nahrát musí. Pokud Vam to nefunguje, napište pres kontaktní formulář, co presne uděláte a co se objeví, jaka hlaska.. Pridejte také, jaky typ prohlížeče používáte, prosim. Koukneme se, kde je problem. Ostatním maminkam vkládat Hodnoceni normálně jde, tak to urcite vyřešíme Za tip na termosku diky..

Sooňaa, 17. 10. 2016, 8.17

Bezva,dnes to zas zkusim a uvidime A prosim bude mozne objednat ty vcelky,jak.byly na veletrhu zavesene nad prebalovaky? Dcerce se moc libily

Alexandra, 17. 10. 2016, 8.49

Uz jsem to řešila s kolegyni, co na webu taky obcas pracuje, jestli by nejake navic ušila a pry jo. Mely úspěch

Sooňaa, 17. 10. 2016, 9.02

Moc dekuji a tesime se na vcelky

Minnie, 10. 10. 2016, 17.06

Hezké odpoledne, mám dotaz. Napsala jsem do kategorie Můj příběh, přidala jsem fotky ale žádná z nich se nenastavila jako úvodní, aby byla vidět hned jakmile někdo rozklikne tuto kategorii. Nikdy předtím se mi to nestalo, tak jsem zkoušela fotku jako úvodní nastavit a nešlo to, zkoušela jsem to několikrát a stále mi to píše: Při změně úvodního obrázku došlo k chybě, opakujte prosím akci později. Jak to mám tedy udělat?

Alexandra, 11. 10. 2016, 8.34

Dobry den, zjistím, jestli tam nemame nějakou chybku po změně stranek. Diky!! Ktery obrazek chcete jako uvodni?

Minnie, 11. 10. 2016, 8.51

Děkuji za odpověď, třeba zrovna ten první jak je celé letadlo

Alexandra, 13. 10. 2016, 10.09

Melo by to byt uz v poradku

Topik2, 22. 9. 2016, 16.29

Předem děkuji za výhru Relax levandule....jsem z této stránky nadšená...počtu si,diskutuji,komentuji,sbiram pampelišky a pak měním za darecky....nenapadá mě nic co by chybělo či se dalo doplnit

Anna K., 5. 9. 2016, 22.17

Nečetla jsem celou diskuzi takže jestli se budu opakovat tak mi to promiňte. Do věrnostního programu mě napadl hrnek na kafe ci čaj nebo magnetky na ledničku s logem maminky.cz taky by někde mohlo být napsáno za co a kolik pampelišek obdržíte ale to jsou takové drobnosti váš web nemá chybu a tímto i děkuji za dárečky, které už ke mně dorazily

Peta Johansson, 24. 5. 2016, 0.30

Ja bych měla návrh na vylepšení kategorie věrnostní program, pridat tam filtr a možnost trideni nejen podle kategorie, ale i podle počtu pampelišek nebo věku pro jak stare mimi je darek urceny.

Alexandra, 24. 5. 2016, 11.06

To je dobrý tip.... dáme si to do seznamu vylepšení Pomůže to i dalším maminkám?

Alexandra, 6. 9. 2016, 9.12

Nedala jsem vedet, ale videla jste, ze uz je filtr nějakou dobu funkcni?

Peta Johansson, 11. 9. 2016, 12.53

Supr, paráda díky

Minnie, 10. 5. 2016, 19.10

Dobrý den, chtěla bych přidat hodnocení v kategorii Produkty/Dětská výživa/Sušenky, tyčinky, křupky a v této kategorii vůbec nejde přidat hodnocení. Ani tam není ta možnost. V jiných ostatních kategoriích to jde bez problémů . Mohly byste se na to prosím podívat?

Minnie, 22. 3. 2016, 14.03

Tohle je nejlepší web pro maminky, na který jsem narazila . Jen bych uvítala, jestli by šlo, když vložím hlášku, příběh nebo recept, aby mi přišlo upozornění pokud to někdo okomentuje. Zatím mi totiž přijde upozornění, je pokud dá někdo palec nahoru/dolů...

Alexandra, 24. 3. 2016, 7.46

Dobry den, každá maminka si muze sama ve svém profilu nastavit, jaka upozorněni chce dostávat. Vy je mate vypnuta, tak se podívejte do Profilu, dejte upravit a zaskrtnete

Minnie, 24. 3. 2016, 9.04

Aha, moje chyba . Už to mám, děkuji

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight