Co se vám líbí a nelíbí na tomto webu? Co byste doplnily, vylepšily? Postrádáte něco?

sledováno 2× zobrazeno 8595×

Vložil(a): Alexandra, 10. 3. 2015 20.54

Maminky, snažíme se pro vás dělat tento web nejlépe, jak umíme. Brzy se můžete těšit na jeho další rozšíření o kategorii Zábava a také kategorii Poradny, kde se budete moci obracet na odborníky z různých oborů (přesvědčily jste nás v anketě). :) Nově můžete samy vkládat na web produkty, se kterými máte osobní zkušenosti atd. A teď k diskuzi: Máme v hlavách další myšlenky, ale nejdůležitější jsou pro nás vaše tipy na obohacení webu. Prosím, sdílejte s námi vaše dojmy, nápady, kritiku.. chvalte i kárejte :)

Sdílejte:   | 
8

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

KackaPJ, 31. 1. 2023, 12.33

Dobrý den, na otázku mám odpověď: stále postrádám zboží z OBJEDNÁVKY. Čekám již přes čtyři týdny.

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 5.24

nevím, co bych vytkla,možná u vyhledávače dát funkci, že při překlepu najít podobné výrazy, protože já se třeba ráda upisuji, přehazuji písmenka a je to lepší než když mi to nenajde nic

LucieS

LucieS, 9. 10. 2017, 12.18

Blbne mi přidávání akcí. Vypisuji to a pak se to stejně nenačte A přijde mi, že se obecně stránky dlouho načítají.

vaniilla, 24. 9. 2017, 22.19

Tyhle stránky jsem si oblíbila. Mám ráda diskuze, soutěže, koukám na recepty. Design stránek je moc hezký, včelka je super A výborný je věrnostní program, už máme doma pro malou kousátko a čekáme láhev na mlíko Jeden nápad mám - nešlo by u objednávání odměny napsat vzkaz? Vím, že odměny nemusíte mít nutně ve všech barvách, ale kdyby daná barva byla, dalo by o moc víc práce vzít nějakou podle prosby?

Mygara

Mygara, 17. 8. 2017, 12.29

zatím jsem neshledala nic, co by mi vadilo, snad jen to, že je tento web hodně návykový

Alexandra, 18. 8. 2017, 0.10

Tak to je ta lepší varianta Díky

dadinkamaminka, 23. 7. 2017, 22.22

Ještě jsem neobjevila takhle skvělý maminkovský web Jsou tady zajímavý články,diskuze,hodně se tady poučím a moc ráda si zasoutěžím,i když jsem zatím ještě nic nevyhrála... Musím opravdu pochválit věrnostní program,který se jen tak nikde nevidí! Úplně skvělé dárky pouze za to,že se bavím na vašem webu Je to opravdu super Jen,co bych uvítala,syn miluje autíčka a mašinky,moc by se mi líbilo,kdybyste do věrnostního programu zařadily i takovéto věci Je to jen nápad,za který bych byla moc vděčná Nebo mě napadlo,jestli by nešla udělat občas nějaká soutěž o pampelišky? Nebo nějaké kolo štěstí? Mysím,že by se to tu tím pěkně zpestřilo Jinak nemám žádnou vítku a musím vás opravdu pochválit za vaši skvělou práci a za tento skvělý web

jitkamety

jitkamety, 17. 7. 2017, 13.11

Ja bych treba ocenila kdyby tady byla nejaka "rubrika" kde by se pridavaly fotky darecku z vernostniho programu at se i ostatni maminky inspiruji co si objednat a jak to vypada "na zivo"

Alexandra, 18. 7. 2017, 15.43

Pokud máte, tak budeme rády za přidávání na naši zeď na Facebooku. Tam to uvidí spousta maminek, které zatím jen chodí "číst" a mohly by být aktivnější.

dadinkamaminka, 23. 7. 2017, 22.23

To je dobrý nápad

Minnie, 31. 5. 2017, 13.49

Po včerejší zkušenosti se zubařkou dcer mě napadlo, zda by se nedala založit kategorie Hodnocení lékařů. Třeba by se to hodilo maminkám, co své miminko teprve čekají a rozmýšlí, kam ho zapsat dala bych tam zubaře, pediatry, dětská oddělení v nemocnicích, oční lékaře atd... A možná by nebylo na škodu ani hodnocení škol a školek. Co vy na to?

Alexandra, 9. 6. 2017, 7.49

Premyslely jsme o tom a došly jsme k názoru, ze by hodnocení lékařů nebylo nic nového, kdyz funguje znamylekar.cz. Na webu máme dost práce, která čeká na zpracování, uz teď a tohle by zase zabralo dost času. Přehled a hodnocení školek zní fajn, ale zase je to hodne lokální záležitost a myslím, ze si každá maminka ve svém okolí zjišťuje informace a možnosti a pak záleží na pravidlech školky, zda dítě přijmou. Hodnocení soukromých školek a klubů by asi smysl dávalo... Co ostatní? Využívaly byste takovou kategorii?

Kamila Pecharová, 5. 4. 2018, 13.05

Za mě ne

Janako

Janako, 8. 4. 2017, 21.22

Líbí se mi také věrnostní program, se kterým jsem se na jiných webech nesetkala. Ale chtěla bych se zeptat, jestli nebudete doplňovat nabídku hraček pro miminka. Chtěla bych něco pro dceru, ale pro její věk tam téměř nic není. Děkuji

NikolaJ

NikolaJ, 12. 6. 2017, 17.14

Snažíme se, aby byl Věrnostní program pestrý a mohly jste vybírat jak mezi hračkami pro miminka, tak mezi hračkami pro větší děti. Často se objevují knížky, také kosmetika, nebo nejrůznější vstupenky. Vše je závislé na spolupráci s partnery a vězte, že mnohdy není jednoduché odměny pro vás získat. Odměny vkládáme nepravidelně, v různou denní dobu, tak aby každá z vás měla možnost si něco "ulovit". Proto nás sledujte, vracet k nám se vyplatí

Janako

Janako, 27. 3. 2017, 16.25

Váš web je skvělý - baví mě soutěže, diskuze, články. Zajímavý nápad je sbírání pampelišek. Co bych ale velice ocenila, jak už tu někdo psal, je možnost vyhledání jiných maminek v blízkém okolí.

dadinkamaminka, 23. 7. 2017, 22.01

S tím naprosto souhlasím !

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů