Hubnutí rychle a zdravě

zobrazeno 114×

Vložil(a): Wenddy, 2. 9. 2019 20.17

Ahoj maminky, slyšela sem že při proteinové dietě se hubne snad už po prvním dni na dietě ,neni to nějak zdraví nebezpečný?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Natty, 17. 9. 2019, 11.32

Ahoj, já už mám měsíc po proteinové diete www.prodietix.cz. Váhu si držím stále stejnou . Naučila jsem se jíst pravidelně menší porce, vhodní jídla a toho se držím.

Cherrynka, 12. 9. 2019, 23.58

Nevím,a le pokud chceš fakt zhubnout, tak pravdu nejez min 4 hod před spaním. Prostě si to takhle musíš naplánovat. To mě pomoho na 100%, kila šla dolů rychle a to sjem si denně dopřála i sladkost nebo milovaný pribiňák a váha stejně šla dolů. Ano, mám dost pohybu,a le tímto nejedením řed sapním se mi to hubnutí urychlil snad o 70%!!!! A navíc je to i zdravé nejíst před spaním

rencaa, 6. 9. 2019, 20.59

Ahoj, proteinová dieta je založena na tom že jíš jídla s vysokým obsahem proteinu . V těle snižuješ pouze příjem sacharidu a tuku, ten prvotní ubytek je hlavně díky tomu že se tělo odvodní. A po nějakých 3 dnech dochází k ubytku podkožního tuku. Já díky diete prodietix.cz zhubnula 10 kilo za 3 týdny a stale si to držim.

L.janicka.l, 5. 9. 2019, 19.56

Vsechny diety jsou na houby

V007A, 5. 9. 2019, 9.29

Jíst všechno s mírou a bude to ok.

Fuga

Fuga, 4. 9. 2019, 5.55

Každá dieta je dle mého trochu riziková

Cherrynka, 12. 9. 2019, 23.59

Mě pomohla právě ta nejzdravější dieta. Nejedla jsem min 4hod před spaním, prostě jsme si to tak naplánovala a kila šla domů, i kdž jsme jedla normlně ako dřív. Stejně se přeci nemá chodit spát s plným břichem

Zdeňka S., 3. 9. 2019, 16.59

Moc Nevěřím tomu že nějaká dieta začne fungovat od prvního dne ...

Cherrynka, 13. 9. 2019, 0.00

To určitě ne musí se postě vydržet, já to začala vidět asi desátý den na váze.. necelé kilo

patricia077, 3. 9. 2019, 9.58

Já taky po čtyřicítce začala přibírat ale radši budu cvičit a zdravě jíst než nějaké diety

Teryk92, 3. 9. 2019, 10.20

Přesně tak. Navíc dneska je těch fit receptů všude plno - ať už kuchařky, videa na youtube nebo prostě někde na webu.

NiFee, 3. 9. 2019, 7.49

ked som chodila na strednu som to skusala a ked som odpadla v obchode už som doskušala :Dpodla mna najhorsia dieta

Cherrynka, 13. 9. 2019, 0.02

Ježiš :D já v pubertě odpadla mojí extra dietou. Fakt jsem nejedla tak den a půl a cestou k babičce jsem omdlela venku. No hned mě pak vezli do nemocnice Prostě to byl šok pro tělo. Já se dřív přežírala a pak den a půl nic

NiFee, 13. 9. 2019, 7.26

ja som odpoadla tusim po 3 dni tejto diety som myslela , že sa už nepreberem .Ja som bola s babkou a ako som padala stihla ma zachytit a namiesto toho aby mi dala napit vyliala mi celu flasu vody na hlavu bolo mi zle že som nemohla rozpravat, postavit sa ci vidiet tak som sa skoro este zadusila vodou čo mi liala na hlavu ....hotova komedia . len si pamatam, že okolo mna bol kruh ludi co sa pozerali...divne, že nik nevolal sanitku

Cherrynka, 14. 9. 2019, 13.56

Dkážu si to představit už nikdy víc no ale nakonec jsem ráda, že večer už nejím. Přes den můžu sníst fakt cokoli,a le stejně nepřiberu, když jdu spát s úplně prázdným břichem, někdy mi v něm i kručí, ale zase si t vynahrazuji tím, že můžu ráni sníst i buchty nebo šokoládu, dávat si smetanocé omáčky atd..

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací