Alimenty.....

zobrazeno 442×

Vložil(a): Lenica, 27. 2. 2015 13.19

Jsem 2,5roku po rozvodu. Bývalý manžel se od té doby nesnažil ani syna vidět. Neplatí na něho ani korunu. Někde se ztratil, ani na soudy nechodí, policii to nezajímá...vůbec netuším, jestli mám nějak bojovat nebo to mám nechat být. Platím za něho jeho dluhy, protože jsme byli manželé, tak věřitelé jdou po mně......platím asi 5tis měsíčně čistě na jeho dluhy......on si někde užívá práci na černo, aby nemusel platit a já dojíždím do práce každý den 40km daleko...kde je spravedlnost?????

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 21. 11. 2016, 9.40

zkusila bych požádat o pomoc nějakou organizaci (charita apod), aby vám poradili, jak výživné vymáhat.,

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.13

Určitě bych to řešila trestním oznámením a teď jsem slyšela, že nějak stát zaplatí výživné a bude to po něm vymáhat sám, ale podrobnosti nevím ani jestli to prošlo ...

Topik2, 19. 8. 2016, 12.09

Jsem z rozvedené rodiny a když tohle čtu vzpomenu si na své dětství kdy jsem neposlouchala nic jiného on na tebe neplatí,nic ti nekoupi je to tata na .....lituju vás i dítě...bohužel dítě si umí udělat kazdej vůl ale platit na něj už ne

V007A, 20. 3. 2016, 12.32

Vždycky když čtu takové příběhy, tak mě napadá, jestli ty ženy neviděly takovou povahu už dřív, než vůbec čekaly rodinu a než se vdaly a takovými hňupy...nebo to se fakt ten chlap takhle změní? Já vždycky už když chlap třeba nepomáhal s něčím doma, tak jsem mu udělala pápá a hledala si jiného. Nemyslím to ve zlém - jen mě to vždycky napadne, že přece už to ta ženská musí vědět dříve....?

Petra Schoberová, 30. 12. 2015, 5.47

jééé to já bych řvala a lítala, to že neplatí na malého je jedna vec ale dluhy?? nedejte se!!! Nezajímá to policii bezte jinam, nahlaste ho, na socialce by měla být paní co vám s tím poradí, nebo na pracáku bývá bezplatný právník.. Opravdu se nedejte.. Vemte si, co vše muže malý a vy za tech 5000 mít

Estrela113, 26. 5. 2015, 6.35

To je hrozný vůbec nechápu, co je to za existenci. Je mi jasné, že soud a policie se nepřetrhne kvůli takovému přižívnikovi, když jich má desetitisíce v republice přeju pevné nervy, je to hrozné a chápu to rozčarování. Co mi vrtá hlavou je, jak ten člověk dokáže s tímto žít, jak dokáže žít sám se sebou, chjo ... držte se!

Lenica, 2. 3. 2015, 14.20

Lítám celé roky po policajtech a soudech, na soud nedorazil. Policie ho jednou celostátně hledala, ale nic z toho.....nemají mu co vzít, nemá práci, prostě se vypařil....Osobní bankrot pro mě není, musela bych prodat dům a to já nechci. Právě, že bojuju, co se dá.....rodina o něm taky nic neví, naposledy v létě prý přijel pro peníze, jako bezdomovec....u právníka jsem byla, budeme to posílat dále....

sa1di24, 1. 3. 2015, 18.53

Přesně tak , jak píše paní KATKA podat trestní oznamení . poradit se s právníkem . Blbé je že dělá na černo. Zkusit kontaktovat jeho kamarády a známe , jeho rodinu ? Co se týká os bankrotu nesmíte mít nic v os vlastnictví co se týká třeba bytu atd . Bývalý přítel si musel trvalé bydliště nahlasit na uřad nemohl ho mít ani u mamky , u Tatky nepřipadalo v uváhu vlastnil barák . Nechat si poradit , ale určitě to nevzdávat !!!

Katka, 27. 2. 2015, 17.52

A když dáte trestní oznámení na neplacení výživného, tak to přeci policii musí zajímat, ne? Měla by ho celostátně hledat, jestli bude mít z čeho výživné platit je další věc A co se týká těch dluhů, nešlo by požádat o osobní bankrot? Tam ale musíte zaplatit min 30% dluhu. Já bych bojovala! Přeji hodně sil a trpělivosti ;o)

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight