Pořad na čt2 - 5 zrození

zobrazeno 1854×

Vložil(a): dasza, 13. 11. 2015 12.50

No uf.koukali jste vcera na pořad 5 zrození??to byl přistup jak hrom...ano.castecne si za to mohou rodicky samy.neb si nestoji za svym..viz posledni pani..chce prirozenost..a sup.kapacky.oblbovaky.cisar...jak nerekli nic po norm.porodu ze deti furt tahli nekam vyhrivat...uf..jako jsem velice rada ze sem na porod byla pripravena.stala si za svym.a vse probehlo dle me...a dite mi nikdy nikdo neodnesl.. Koukali jste?co na to rikate???

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 11.58

já jsem viděla a podle mě záleží na úhlu pohledu, i když to bylo docela velká ukázka rigidity systému

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 22.14

Já to viděla teď z archivu nedávno a tedy síla, naštěstí jsem měla dobrou porodnici

Fuga

Fuga, 28. 11. 2016, 19.31

koukala jsem, měla jsem zrovna před porodem a moc kuráže mi to tedy nepřidalo.

Lusesita25, 10. 10. 2016, 23.28

Bylo mi z toho pořadu a pak tech porodu az smutno. Cpali do ni leky proti bolesti a nakonec skoncila akutnim cisarem jen proto, ze si vzala prasky na bolest a urychleni porodu.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 22.14

To že to skončilo císařem mi přišlo také smutné

Petra Önder (petrao)

petrao, 1. 7. 2016, 17.23

Radši jsem nekoukala, ještě bych z toho měla noční můry...

nikolava, 1. 12. 2015, 14.25

Já to měla podobně. Moře tablet a kapaček. Po prasknutí vody a po 27h křížových bolestí se malej narodil. Slibovali císaře, když se do 24h nic nestane a prd. Ve finále sem se dozvěděla, že měl malej málo kyslíku

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.16

Budu se na to muset konečně taky podívat

Kristy Sim

Kristy Sim, 20. 11. 2015, 14.57

Dokument jsem videla a bylo mi skoro do breku hlavne u tech poslednich zaberu... jak lezela pani po cisari sama na.pokoji a miminko ji pry daji dalsi den. Jak si muzou dat pravo o necem takovem rozhodovat?? Jinak clkove hodnoceni katastrofa! Co se tyka tatinku... byli to tatinci, kteri se nezajimali o porod,.prubeh, poporodni peci... na jednu stranu to chapu, delali, co jim rekli... a myslimsi, ze zny take pred porodem nic ohledne porodu neresily. Proste prisly a delaly, co se jim reklo od tech, kteri jedou v techto zajetych kolejich... je to tezke, ale pri svem prvnim porodu jsem se take nechala vest, ptz jsem nvedela, ze me povedou spatne a tak, jak bych nechtela. Nebylo to tak silene, ale byly nektere veci, ktere bych udelala jinak.

mckvak, 18. 11. 2015, 11.28

Co koukam tak se na to musim podivat, ale pak mam strach ze se budu bat rodit podruhe

Zuzka Čtvrtečková, 18. 11. 2015, 9.31

Kouknu, nestihla jsem.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů