Podle čeho vybirat školku?

zobrazeno 168×

Vložil(a): Liduska, 25. 5. 2016 8.13

Ahojky, jak jste tohle resili, podle ceho jste vybirali skolicku? Mame v planu nejakou soukromou, tak mozna rovnou anglickou, mate nekdo ditko v takovehle skolce?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kajca, 31. 5. 2016, 11.51

Moj syn chodí do státnej.Je to velmi dobrá skolka,vela rodicov chce dat svoje dieta práve sem a my máme to stastie,ze patríme práve tam.

snany, 26. 5. 2016, 23.25

Nejdůležitější je empatický přístup učitelek, ale i celého personálu. Perfektní vybavení většinou ztrácí vyznam pokud jsou učitelky těsně před vyhoření. U dcery mě nenapadlo řešit kvalitu pedagogů, v obci máme jen jednu školku a vozit ji jinam by bylo složité. Naštěstí má fajn učitelku. Aktuálně řeším příští (její poslední v MŠ) školní rok, čeká ji změna učitelky- bohužel k horšímu. Teď už dojíždění zas takový problém není. A já mám bohužel smlouvu( v jiné školce) jen do srpna.

snany, 26. 5. 2016, 23.24

Nejdůležitější je empatický přístup učitelek, ale i celého personálu. Perfektní vybavení většinou ztrácí vyznam pokud jsou učitelky těsně před vyhoření. U dcery mě nenapadlo řešit kvalitu pedagogů, v obci máme jen jednu školku a vozit ji jinam by bylo složité. Naštěstí má fajn učitelku. Aktuálně řeším příští (její poslední v MŠ) školní rok, čeká ji změna učitelky- bohužel k horšímu. Teď už dojíždění zas takový problém není. A já mám bohužel smlouvu( v jiné školce) jen do srpna.

Hana-Silhartova, 25. 5. 2016, 22.55

Snažte se získat reference o učitelkách - jestli je mají děti rádi a vůbec se ptejte co nejvíce dětí, jak se jim ve školce líbí a jestli tam chodí rádi. Dejte především na názory dětí a až v další řadě se dotazujte dospělých. A snažte se zjistit, jakou pověst ta školka celkově má.

LenickaB, 25. 5. 2016, 22.51

Tak to jste na tom dobře, když si můžete vybírat. Bohužel, my jsme jí vůbec nemohly sehnat a pak jsme museli vzít to, co bylo k dispozici. A bohužel - k veliké škodě našich dětí.

benca, 25. 5. 2016, 21.30

my mame statnu ale tolko aktivit co tam ma, tak v ziadnej sukromnej skolke nemaju, je to v ba najvyhladavanejsia statna skolka v okoli, velmi sme spokojni

dáša, 25. 5. 2016, 16.32

Pro mě je priorita, aby děti trávily dostatek času venku, aby se jim dostávalo zajímavých aktivit a třeba i návštěv různých zajímavých míst. Také strava u mě hraje velkou roli a moderní, kladný přístup učitelek k dětem. Za takovou školkou jsem ochotná i trochu cestovat, samozřejmě zase nebudeme dojíždět hodinu, aby syn musel vstávat v pět hodin. Zatím mám vyhlídnutou tady u nás lesní školku. Splňuje zatím veškeré moje požadavky a měla bych to po cestě do práce. Uvidíme..zatím mám syna doma a ještě chvíli mít budu.

Minnie, 25. 5. 2016, 12.15

My jsme měli v našem okolí 3 školky přibližně stejně daleko od domova, ale já byla odjakživa rozhodnutá kam dceru dáme. Dali jsmeji do školky kamjsem chodila už já, jedna učitelka z jiné třídy si mě dokonce pamatuje že mě učila a další zas měla doma pořád mého přítele, protože byl nejlepšíkamarád s jejím synem tak to bylo jasné . Ale i tak je ta školka nejlepší, jinde mají volná místa a naše musí děti pro velký zájem odmítat. Je státní, je na sídlišti ale s obrovskou zahradou, kousek od lesa, je zapojená do projektu Malý zahradník, během roku spousta akcí pro rodiče, přímo ve školce zájmové kroužky a taky tam chodí děti od známých, takže dcera některé děti i z její třídy znala, takže nešla úplně do cizého a hned první den si měla s kým hrát.

Zuzka Čtvrtečková, 25. 5. 2016, 11.25

My jsme bohužel vázáni vzdáleností a v našem malém městě je jen jedna školky. Ale kamarádka z vedlejšího města dávala malého do soukromé křesťanské. Chodí tam hodně nevěřících, takže jim víru nenutí, ale snaží se s nimi dodržovat některé zvyky.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight