Účinné cvičení

zobrazeno 1800×

Vložil(a): Jarka mmm, 12. 3. 2018 19.14

Ahoj,občas se tu řeší hubnutí. Tal jen hlásím,že jsem našla opravdu super cvičení. Je hodně dynamické a co je super,je na 25 min denně,což si každá najde,v pátek to je na 50 min (případně jedno cvičení na sobotu) a víkendy se necvici (případně strecink). Taky je super,že tam je odpocitavani,tak si člověk řekne,že těch pár minut už dá :D. Jen to není vhodné pro ty,co maj problémy s kloubama a víc obézní lidi (ale jedna predcvicuje i mírnější cviky). Pokud to budete cvičit pořádně,tak pak budete.vždy muset do sprchy :D. Já vynechavam bohužel cviky na břicho (kvůli kýle). Je to docela zábavný,mě to chytlo,hlavně mám pocit,že mi to prospívá. Jo a jmenuje se to Focus t25 (dá se to koupit nebo ehm stáhnout někde nacerno). ;)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jitulenka, 17. 7. 2023, 20.15

Já jsem začala cvičit podle youtube a koupila jsem si takový přírodní doplněk, který pomáhá spalovat tuky a mám díky němu i víc energie a nehoní mě tolik mlsná a kila jsou hezky dolů

Martiti, 27. 4. 2023, 19.23

Já jsem se konečně odhodlala k tomu, že se zapíšu do nějakého fitka. Kdo pravidelně chodíte takhle cvičit, prosím poraďte kde je to v Brně nej. Ráda bych se vyhnula místům, kde je se budu na malém prostoru mačkat s desítkama zpocených lidí

LenkaM, 28. 4. 2023, 21.56

Vím co myslíš, kamarádka mě takhle jednou vzala do takovýho divnýho malýho smradlavýho fitka a to mě docela odradilo ale je fakt že to už je nějaký pátek a že to nebylo v Brně, ale v našem rodném "zapadákově"

Kamcca, 29. 4. 2023, 22.56

Tak něco takovýho bych taky nedala já chodím sem https://zone4you.cz/ je tam moderní a čistý prostředí, nikdy jsem se tam s nikým netlačila naopak je to tam takový klidný a prostorný. Navíc k tomu patří i bazén a wellness

Kateřina204, 14. 3. 2023, 16.53

Dobrý den, Do své bakalářské práce hledám ženy, které jsou po porodu a mají zkušenost/nebo si prochází diastázou. Pokud by se tady nějaké našly, prosím Vás o 5 minut Vašeho času k vyplnění ankety, která je s tímto tématem spojená😊 Po vypracování mohu zaslat hotovou příručku do emailu, stačí vyplnit anketu, kde na konci můžete uvést svůj email. 😇 Odkaz na anketu: https://www.survio.com/survey/d/S3Y3C2Z9V3K2G4O9W Děkuji za pomoc😊 Kateřina Hůlková

MilkaMala, 2. 1. 2023, 23.30

Dostala jsem běžecký pás, který jsem si moc přála, tak se snažím každý den alespoň tu půl hodinku tomu dát, tak jsem upřímně zvědavá, co to časem udělá a jestli uvidím nějaký výsledek

Olla, 3. 1. 2023, 13.34

Co máš za značku? Taky zvažuju pořízení pásu, projížděla jsem si několikrát stránky fitham, ale nevím do jaké značky jít.

MilkaMala, 1. 2. 2023, 19.58

Je to značka Flow Fitness a vybral mi ho na fithamu. Dokoupila jsem si od nich ještě podložku pod pás, aby se nepohyboval, když na něm běžím . Nadchlo mě to natolik, že uvažuju ještě o nějakém posilovacím stroji

Ivana Navrátilová, 4. 5. 2021, 2.20

Wow, to je super. Myslím si, že tyhle udržitelné způsoby hubnutí jsou mnohem zdravější a účinnější. Kromě samotného cvičení mám super zkušenost se zelenou kávou, kterou jsem si našla přes https://www.kuplik.cz/ . Přijde mi, že mám díky ní lepší náladu, a tak se mi chce i víc pracovat na sobě, např. právě cvičit nebo si něco zdravého uvařit.

lucie25987, 14. 5. 2020, 13.11

V dnešní době je internet plný různého cvičení. Já bych se ke cvičení doma ale nedonutila. Už jsem to zkoušela a vydržela jsem cvičit tak týden Já chodím 2x nebo 3x týdně do posilovny. Dokonce jsem si koupila i speciální dámské leginy na cvičení a trička z https://www.grizzlygear.shop/leginy , ve kterých se mi cvičí dobře.

Romanka40, 8. 11. 2019, 10.28

Takze pro revmatiky asi ne, co?

Tamka Denkova, 12. 8. 2019, 13.02

Potřebuji shodit tak 5 kg, hodně sedím v práci a potřebovala bych nějaký druh pohybu, pomůžete mi?

Kateřina204, 14. 3. 2023, 16.54

Dobrý den, Do své bakalářské práce hledám ženy, které jsou po porodu a mají zkušenost/nebo si prochází diastázou. Pokud by se tady nějaké našly, prosím Vás o 5 minut Vašeho času k vyplnění ankety, která je s tímto tématem spojená😊 Po vypracování mohu zaslat hotovou příručku do emailu, stačí vyplnit anketu, kde na konci můžete uvést svůj email. 😇 Odkaz na anketu: https://www.survio.com/survey/d/S3Y3C2Z9V3K2G4O9W Děkuji za pomoc😊 Kateřina Hůlková

vendy.z, 21. 3. 2018, 13.17

tak to neznám

dadinkamaminka, 14. 3. 2018, 21.46

Mrknu se na to Ja zacala taky cvicit Cvicim podle Olgy Sipkove a je to teda makacka pro me, jelikoz jsem nikdy takhle necvicila.. Hledala jsem neco pro zacatecniky na youtube, ale nevim co mam hledat. Tak jsem si vybrala tu Olgu. Nevim cim to je, ale od vcera mi padaji kalhoty Tak doufam, ze u toho vydrzim a neco shodim... Docela me to i bavi

Jarka mmm, 14. 3. 2018, 23.28

Tak hlavně vydrz!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů