Je tu jaro!

zobrazeno 1499×

Vložil(a): dasza, 20. 3. 2015 6.57

Vidíte to sluníčko za okny? To je luxusní, já i děti vstáváme velice brzy, když nám do okna zasvítí paprsky. A hned člověk vstává s dobrou náladou. Syn se oblíká a snída na zahradě, kde si už od samého rána hraje,nevadí že je tam jen něco málo nad nulou. Dcera je tam s ním chvíli- poté ji to znaví, a jde spát:o)  já si dám vklidu ranní čaj. Dokážeme být venku celý den, jezdíme na kole, bruslích, jen tak se touláme po venku. S jarem přichází i zmrzlina- točená... tu my můžem..několik zmrzlin denně, k tomu na zahrádce "ňáké" to pivečko- tomu my říkáme pohoda... A jelikož s jarem přichází i Velikonoce, napíši Vám, jak je prožíváme my: V něděli schovávám dětem, hlavně synovi, na zahradě vajíčka- vařená ale i čokoládová, čokoládové zajíce atd. strašně ho baví to hledání, a hlavně ta radost, když to najde!!!  V pondělí jsem zvyklá být doma, obklopena přáteli.. už od mých mladých let, jsme se scházeli holky z okolí, a čekaly jsme vzorně na kluky. A tomu je i ted- s kamarádkami a jejich dcerami se sejdem, uděláme si spoustu dobrot a čekáme na manžele, kamarády dětí... ALE jakmile odbyje 12hodina- zvedáme "zadky z gaučů" a vyrážíme hromadně na výlet,túru, prostě si zbytek dne užijeme někde v přírodě. Strašně moc se na to těšíme...A Vám všem přeji užívejte sluníčko, jarní dny. je to neskutečný náboj energie...!

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
4

Diskuze k této stránce (13 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivetkaprochazkova, 28. 4. 2022, 16.57

Je tu jaro a začíná alespoň v mém a manželově případě práce na zahradě. Moc se na to těším. Letos by mělo to zahradničení jít lépe. Zjistila jsem totiž, že existuje kapková závlaha a nestojí na https://www.zavlazovaci-systemy.net/kapkova-zavlaha_k86/ ani nějaké převratné částky. Kompletní zapojení by měl udělat manžel o víkendu. Takže od příštího týdne snad bez konví ve skleníku.

novaklen, 31. 12. 2022, 6.54

Toto bychom chtěli na zahradu také. Ono to přecejen ušetří spoustu práce a zároveň vlastně i vody. Taky se během jara chystám udělat na zahradě hodně práce. Jen teda z letoška jsem se už poučila a pro jistotu si seženu nějaké pořádné holínky. Dívala jsem se, že jedny slušné mají třeba tady -https://www.ardon.cz/c/365/holinky

vranovahan, 23. 5. 2023, 21.51

Taky už cca měsíc trávím čas hlavně na zahradě. Minulý rok jsme tam dělali nějaké stavební úpravy kvůli bazénu, takže v pár místech byla zahrada ještě taková "rozvrtaná." Teď už to vypadá mnohem lépe. Skvěle se mi například povedlo oddělit záhony od trávníku. Použila jsem na to neviditelné obrubníky z https://www.agrotex.cz/katalog/cz/zbozi-2/obrubniky a musím teda říct, že to funguje fakt výborně.

Ivulín, 15. 3. 2021, 22.28

O tom, že už je tu jaro jsem se dočetla i na tomto velice hezké a zajímavém článku zde - https://www.vybavzahradu.cz/clanky/jaro-je-tady-velky-prehled-toho-co-muzete-zasadit-s-prvnimi-jarnimi-paprsky-a-co-by-si-mel-koupit-spravny-zahradkar/ kde se píše o tom, jak a co je třeba na jaře zasadit a jak případně se i takové květinky starat jako správní zahrádkáři Tak mrkněte. Mějte se hezky.

Zdeňka S., 3. 11. 2018, 10.37

Už aby zase bylo

Žofinka

Žofinka, 26. 5. 2018, 12.49

Já taky miluji slunce a dnes je nádherně

danajokl, 30. 3. 2018, 15.26

Halo haloo, hlásím se ze Šumavy! Právě jsem na obědě v hotelu ve Frymburce (odkaz vám hodím dolů, pro ty co by je zajímalo kde právě jím a proč se tak dobře citím a vítáme s naší rodinou konečně jaro! Bylo tu už hodně zimy a lyžování už stačilo. Šumavská příroda je příroda ideální, pro relax jako stvořená. Čekají na nás kola a pojedeme se podívat na stezku korunami stromů, jsme tam s dětmi každý rok a je to pro nás už zvykem. Myslím že jestli chcete někam za relaxem, tak je Šumava v rozkvetu to nejkrásnější co může být mimochodem jsme v našem každoročním hotelu Leyla (http://hotel-lipno.cz/cs/ ) a právě si dáváme jejich specialitku - šašlik, všem jenom doporučuju a mějte se krásně!

Fuga

Fuga, 9. 3. 2017, 13.30

já už se na něj tak těším a vyhlížím, kdy přijde

Mygara

Mygara, 9. 3. 2017, 8.46

taky se chystáme, vždy když se oteplí

Minnie, 25. 11. 2015, 17.28

Taky jaro miluju je to krásně napsané, úplně z toho vyzařuje optimismus

Itany, 17. 11. 2015, 20.39

milujeme teplo...at uz je zase tu:)

DenisaC, 8. 6. 2015, 12.02

Jaro miluju! Je teplo a všude zeleno.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů