Je tu jaro!

zobrazeno 528×

Vložil(a): dasza, 20. 3. 2015 6.57

Vidíte to sluníčko za okny? To je luxusní, já i děti vstáváme velice brzy, když nám do okna zasvítí paprsky. A hned člověk vstává s dobrou náladou. Syn se oblíká a snída na zahradě, kde si už od samého rána hraje,nevadí že je tam jen něco málo nad nulou. Dcera je tam s ním chvíli- poté ji to znaví, a jde spát:o)  já si dám vklidu ranní čaj. Dokážeme být venku celý den, jezdíme na kole, bruslích, jen tak se touláme po venku. S jarem přichází i zmrzlina- točená... tu my můžem..několik zmrzlin denně, k tomu na zahrádce "ňáké" to pivečko- tomu my říkáme pohoda... A jelikož s jarem přichází i Velikonoce, napíši Vám, jak je prožíváme my: V něděli schovávám dětem, hlavně synovi, na zahradě vajíčka- vařená ale i čokoládová, čokoládové zajíce atd. strašně ho baví to hledání, a hlavně ta radost, když to najde!!!  V pondělí jsem zvyklá být doma, obklopena přáteli.. už od mých mladých let, jsme se scházeli holky z okolí, a čekaly jsme vzorně na kluky. A tomu je i ted- s kamarádkami a jejich dcerami se sejdem, uděláme si spoustu dobrot a čekáme na manžele, kamarády dětí... ALE jakmile odbyje 12hodina- zvedáme "zadky z gaučů" a vyrážíme hromadně na výlet,túru, prostě si zbytek dne užijeme někde v přírodě. Strašně moc se na to těšíme...A Vám všem přeji užívejte sluníčko, jarní dny. je to neskutečný náboj energie...!

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
4

Diskuze k této stránce (8 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 26. 5. 2018, 12.49

Já taky miluji slunce a dnes je nádherně

danajokl, 30. 3. 2018, 15.26

Halo haloo, hlásím se ze Šumavy! Právě jsem na obědě v hotelu ve Frymburce (odkaz vám hodím dolů, pro ty co by je zajímalo kde právě jím a proč se tak dobře citím a vítáme s naší rodinou konečně jaro! Bylo tu už hodně zimy a lyžování už stačilo. Šumavská příroda je příroda ideální, pro relax jako stvořená. Čekají na nás kola a pojedeme se podívat na stezku korunami stromů, jsme tam s dětmi každý rok a je to pro nás už zvykem. Myslím že jestli chcete někam za relaxem, tak je Šumava v rozkvetu to nejkrásnější co může být mimochodem jsme v našem každoročním hotelu Leyla (http://hotel-lipno.cz/cs/ ) a právě si dáváme jejich specialitku - šašlik, všem jenom doporučuju a mějte se krásně!

Fuga

Fuga, 9. 3. 2017, 13.30

já už se na něj tak těším a vyhlížím, kdy přijde

Mygara

Mygara, 9. 3. 2017, 8.46

taky se chystáme, vždy když se oteplí

Minnie, 25. 11. 2015, 17.28

Taky jaro miluju je to krásně napsané, úplně z toho vyzařuje optimismus

Itany, 17. 11. 2015, 20.39

milujeme teplo...at uz je zase tu:)

DenisaC, 8. 6. 2015, 12.02

Jaro miluju! Je teplo a všude zeleno.

mckvak, 3. 6. 2015, 18.27

Jaro je uzasne - mam ho hned po lete nejradsi

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací