Máte zkušenost s nebankovními půjčkami?

zobrazeno 1960×

Vložil(a): Hana44, 19. 8. 2017 11.12

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s nebankovními půjčkami? Slyšela jsem o https://www.hyperfinance.cz/pujcky/nebankovni-pujcky/, půjčoval si u nich někdo osobně? Děkuji za odpovědi

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 24. 7. 2021, 15.34

Nám se naštěstí insolvenční rejstřík vyhnul obloukem. Pravdou je, že jsem si musela už někoho také v životě prolustrovat a nebylo to nic jednoduchého ani příjemného, no na https://napovime.cz/navod/vse-o-insolvencnim-rejstriku/ mi poradili jak se v tom orientovat a co přesně hledat. Zjistila jsem třeba, že milionářská čtvrť za barákem je celá v dluzích.

naseivanka, 10. 6. 2021, 12.46

Občas se podívám na své příbuzné na https://exekuce-dluhy.cz/rejstrik-exekuci/ a zjišťuji, jestli si ti mí podivínové náhodou zase nevzali nějakou nesmyslnou půjčku (často na dovolenou s dětmi). Překvpailo mě, že jsem jednou zjistila, že můj bratranec dluží 120 tisíc korun jedné paní od naproti. Vím, že je to naprosto rozumná paní, tak nevím, co ji to popadlo, že půjčila takovému podivínovi.

ivanka386, 13. 2. 2021, 16.52

Ahojte, jestli mohu doporučit za mne rozhodně jednu službu, která opravdu stojí za to, tak je to třeba tato stránka zde - https://www.pujcka-dnes.cz/nebankovni-pujcky/ protože se věnují tomu, aby srovnávali různé bankovní i nebankovní produkty, jako jsou půjčky apod... Doporučuji prolistovat tímto webem Velice zajímavé počteníčko! Mějte se hezky a hlavně buďte obezřetné.

Drahoslava Nožičková, 9. 5. 2020, 12.12

Co vím, tak nebankovní půjčky jsou dnes čím dál oblíbenější. Pro někoho to navíc může často být i jediná volba. Například pro ty, kteří jsou v insolvenci, viz https://www.finstart.cz/pujcky-pro-lidi-v-insolvenci/ Osobně bych ale s nebankovními půjčkami byla opatrná.

radekpolert, 2. 2. 2020, 20.05

Pokud si chcete vzít nebankovní půjčku, tak jedině u prověřených poskytovatelů. Vyberte si půjčku až do 750 000 Kč na www.pujckypoctive.cz

ivanka386, 6. 1. 2020, 22.57

No, abych pravdu řekla, tak já s nebankovními půjčkami moc dobré zkušenosti nemám. Sama jsem se totiž díky nim dostala do pěkných dluhů a dokonce jsem měla záznam i v registru dlužníků, což nebylo vůbec nic příjemného. Když už jsme u toho registru, tak pokud by náhodou někoho zajímalo, jak zjistit, jestli v nějakém také nemá záznam, tak doporučuji mrknout sem: https://www.financnipomocnik.cz/hledate-registr-dluzniku-k-nahlednuti-vime-zjistit-sve-zaznamy/

lucie25987, 10. 10. 2019, 6.51

Na trhu je celá řada společností, které peníze půjčují a nemyslím si, že se nějak výrazně liší. Jasně, musíš si dát pozor na lichváře, ale jinak asi záleží na tom, pro jaký účel peníze chceš. Já jsem třeba potřebovala získat peníze pro podnikání, tak jsem si sjednala nebankovní úvěr pro podnikání u https://www.pujcky.zone/nebankovni-uver-pro-podnikatele/ , kteří mi nabídli dobré podmínky.

Nataša Zabloudilová, 16. 7. 2019, 23.58

Jojo, s nebankovními půjčkami mám dobré zkušenosti, i když spousta lidí říká, že ruce radši pryč. Nesouhlasím, nikdy jsem neměla sebemenší problém. Dobrý web je i toto: https://www.ferovepujcky.cz/pujcky-bez-poplatku tak zkus a třeba tam najdeš toho ideálního poskytovatele.

Zdenicka_54, 10. 4. 2019, 3.58

S nebankovníma půjčkama raději opatrně. Jsou lidi, co normálně můžou dostat bezpečnou a levnou bankovní půjčku, ale raději si vezmou rychlou nebankovní s RPSN 1500%. Na https://www.univerzalni-pujcka.cz/ jsem našla nějaké rady a tipy na co si dát pozor (ale taky tam hodně "tlačí" ty nebankovní půjčky...)

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací