Logopedická cvičení

zobrazeno 2362×

Vložil(a): Minnie, 4. 5. 2016 21.28

Prosím o radu pokud má někdo zkušenost. S dcerou chodíme na logopedii a minule jí logopedka zadala úkol přiřadit barevné puntíky od černobílých dopravních značek k barevným dopravním značkám. Aby našla stejný tvar. Dceři to nešlo a logopedka doporučila že máme nějaké takové cvičení pořídit na doma na trénování. Tak bych se chtěla zeptat na názvy takovýchhle cvičení, pracovních sešitů, knížek a podobně.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 29. 12. 2017, 6.00

osobně vždy vylovím něco na internetu

MarieM78, 15. 3. 2017, 15.51

nám se osvědčila aplikace na tablet - Slovohrátky. Syn díky ní procvičuje pravidelně a moc ho to baví. Myslím, že děti v dnešní době spíše ocení zábavné učení na tabletu, než obyčejný časopis - k tomu jsem ho musela spíš nutit, teď přijde s tabletem za mnou sám Je tam 13 sešitů na procvičování hlásek i skupiny hlásek, dá se procvičovat skrze dechová cvičení, artikulační cvičení, ale třeba i pexeso. Procvičujeme vždy spolu a musím říct, že je to i pro mě velká zábava

Fuga

Fuga, 4. 12. 2016, 7.31

časopis předškolák

Iris, 16. 5. 2016, 13.10

Taky doporučuji časopisy. My měli méďu pusíka, předškolák, pak knížky žvanda a melivo, nebo od svojtky, program jdu do školy.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 5. 2016, 21.45

vyrobte si to dcera k tomu pak bude mít lepší vztah jako pomocníka si vezměte kamaráda googla pro inspiraci

snany, 5. 5. 2016, 16.04

Dporučila bych od Bednářové http://www.databazeknih.cz/autori/jirina-bednarova-17036 a pak kouknout na net, i časopisy pro děti - Sluníčko, Dráček, Pastelka, Předškolák....

dasza, 5. 5. 2016, 14.27

Zagugluj a vyjede ti mraky cviceni

Katka

Katka, 5. 5. 2016, 10.05

Řekla bych, že se to jmenuje barvy a tvary. Moc teda nevím, co to má společného s logopedií.

Minnie, 5. 5. 2016, 11.10

Taky nevím, dr řikala že prý to stimuluje nějakou část v mozku a ta navazuje na centrum řeči... A dokud se to nenaučí a nepochopí tak prej pořádně mluvit nebude. Že koordinace pohybů ruky souvisí i s koordinací pohybu jazyka. Já tomu moc nerozumím

Katka

Katka, 5. 5. 2016, 14.00

Syn po zahájení logopedie začal kreslit, což do té doby odmítal, takže to propojené fakt je.

louskacek2, 5. 5. 2016, 8.54

Taky bych vyrobila s dcerou bude ji to o to vic bavit. U nás to tak funguje.

dasza, 5. 5. 2016, 6.54

Tal ono staci doma vyrobit cokoliv na barvy.staci vytisknout cernobile.barevne.atd..jinak ruzne hry na barvy.tech je vic nez dost...doma staci prirazovat kostky,ruzne papiry barevne atd

Minnie, 5. 5. 2016, 11.11

To ano ale nejde jen o barvy. Celkově těch cvičení potřebujem víc, tohle jsem napsala jen pro příklad

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů