Kojeni - už se neumí prisat?!

zobrazeno 1369×

Vložil(a): Eliška Kozlova, 9. 1. 2018 18.34

Tak jsem si predstavovala, ze budu malého kojit ještě přes zimu, večer uz dostává UM (mléka uz jsem měla málo a on potřeboval ještě druhou večeři), ale vnoci když se vzbudí se špatně prisava, nebo jen dudla, jenomže me pak bolí bradavky, takže uz kojit nebudu, když nechce. Musely jste vymýšlet strategie na odstavení, nebo se vám děti "odstavily" samy? Matese i Nikolku jsem přesunula na UM ve 13měs, u Jirika jsem spěchat nechtěla, přeci jen je to poslední kojení 😊

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Eliška Kozlova, 12. 1. 2018, 21.00

Tak maminky změna, po dvou týdnech trápení s tím jestli se teda chce kojit nebo ne, se 3 dny nekojil, nechtěl. A včera se tapal 2x a dnes znovu. No takže zase kojim, jen by me zajímalo kolik mléka reálně mám? Odsavat mi nejde, jen pár mililitru co jsou za prsnim dvorcem, váhu nemám abych to zjistila jako v porodnici. Ale na najezeni to určitě nebude spíše na chuť. Tak nevím proč nechtěl a teď ano; těhotná nejsem (na gyn bylo krásně vidět telisko), nic zvláštního jsem nejedla ani nepila, jsem zdravá. ... asi nejaké erupce na slunci (nebo měsíci, když je to ten rak )

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 1. 2018, 20.32

J8 také nevím kolik mám, ale syn pije dlouho a pak ještě když stisknu mléko je trochu vidět, takže si připadá bezedná

vendy.z, 11. 1. 2018, 19.49

No asi když už ví, že může téct pořádně z flašky, co by se namáhali...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2018, 6.36

Zatím strategii nemám máme teď náročné období, tak jsem ráda, že se tím uklidní 😂

patricia077

patricia077, 11. 1. 2018, 9.03

a nemáš problém v práci? Já když přes den nekojím, tak mne bolí prsa, tak to budu muset bohužel ukončit, nemůžu jít na operaci s odsávačkou

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 1. 2018, 20.33

Ne mě vůbec nevadí, když celý den nekojím, jestli je to tím, že má velká prsa, ale nikdy je nemám jakoy plná

patricia077

patricia077, 13. 1. 2018, 20.47

Tak to ja měla velká prsa teď je mám vydudana malá hehe no trénuji teď na špitál nechci brát zbytečně prášky tak nekojim právě necelý den a už mám tlak v prsou

Fuga

Fuga, 11. 1. 2018, 5.42

prvního do 22 měsíců, druhého jen do roka na doporučení gynekologa a u 3. jsme teprve na začátku, tak se uvidí , ale ty 2 první jsem odstavila

Janako

Janako, 10. 1. 2018, 23.24

Syna jsem kojila rok a pul a pak jsem mu prestala davat, dceru zatim stale kojim.

editak, 10. 1. 2018, 21.35

teda ženský, to vás obdivuji a závidím, s prvním jsme to zvládli 7měsíců... dál nebylo co, měl pořád hlad... teď s druhým uvidíme, chtěla bych vydržet déle... snad se zadaří

Mygara

Mygara, 10. 1. 2018, 15.38

u mě se děti odstavily také samy, byla jsem ráda, že jsem je vůbec kojila

Eliška Kozlova, 10. 1. 2018, 20.52

Ja jsem taky ráda, ze mám odkojeno; první dva 13měs a nejmladsi tak-tak 18měs, to jde, chtěla jsem už proto, ze mám rodinnou zátěž na rakovinu prsu, takže v rámci prevence

patricia077

patricia077, 11. 1. 2018, 9.03

prevence je fajn

Žofinka

Žofinka, 10. 1. 2018, 15.24

já ještě uvidím, co bude, a jak se já nebo malá rozhodneme

Leňulka, 10. 1. 2018, 13.24

Tak mě jaksi došlo mléko a malá tahala a tahala a vztekala a nakonec prso vůbec nechtěla jak tam toho moc nebylo takže v pohodě, nějaké odstavování jsem řešit nemusela

editak, 10. 1. 2018, 21.30

u mě tak nějak podobně u prvního, teď uvidíme, jak dlouho vydržíme...

Minnie, 10. 1. 2018, 9.52

Starší dceru jsem kojila 3 roky a měsíc, poslední rok jen večer na usnutí a v noci. Musela jsem přestat z důvodu druhého těhotenství a bolavých bradavek, ale naštěstí už byla rozumná a dalo se s ní v pohodě domluvit že to nechá miminku. 3 noci se ptala, pak pohoda. Žádný scény nic. Mladší dceři jsou 2 roky a 5 měsíců, a je to masakr že bych měla přestat to si neumím představit, a to mám v dubnu rodit třetí a od léta mě to bolí jak čert ale přestat se nedá... přes den to jde, to jí dám místo mého mléka ochucené z obchodu na to ji ukecám ale večer a v noci to kojit musím jinak neusne. A fakt mám strach až budu v porodnici no a s třetím uvidíme ale minimálně ty 2 roky doufám že kojit budu

Eliška Kozlova, 10. 1. 2018, 20.36

Páni tak to obdivuju, ja to zkoušela ze by jsem dávala tandemove kojení, ale v těhotenství to prostě nešlo, ale Nikolce UM chutnalo, tak problém nebyl. Jirika jsem chtěla kojit dyl, ale když nechce, ono tam asi bylo stejně jen na pár dousku. Teď nekojim druhým dnem a prso je napnute jen trochu.

patricia077

patricia077, 11. 1. 2018, 9.08

Hele to máš dobré zase, já jak nekojím přes den tak prso nacpané a bolí, takže musím kojit, což znamená, že do toho špitálu fakt s odsavačkou asi nepůjdu, nebylo by to vhodné, takže budu muset asi použít ta homeopatika na zástavu laktace jako u dcery, je mi to líto, ale prostě u jiných maminek to asi vymizí samo, u mne ne, když jsem byla dva dny bez syna, byl to děs, teklo to všude bolesti odsavačka na prd to už nechci zažít

editak, 10. 1. 2018, 21.31

teda...to taky obdivuji a gratuluji, to je výdrž

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů