Skaut

zobrazeno 1295×

Vložil(a): Katka, 27. 10. 2018 11.22

Chodily jste vy nebo chodí vaše děti do skautu? Dcera začala chodit teď v páté třídě. Včera odjela na třídenní výpravu, ochladilo se a prší, takže takový křest "ohněm". Jaké máte vzpomínky, jakých akcí jste se zúčastňovaly? Dceřin oddíl zatím pekl perníčky pro domov důchodců. Neprve jsem byla v šoku, že dcera upekla 3 plechy a nedostala ani jeden ochutnat. Tak mi teď manžel vysvětluje, že je to o dobrovolnictví...ještě toho o skautu moc nevím ;o) Já být vedoucí, tak dám každému dítěti alespoň jeden perníček na ochutnání ;o)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vivianr, 6. 12. 2018, 17.44

Holka chodí a je to docela super. Kolikrát si i něco donese. Mají nějaké soutěže a sbírají mince, za které si pak něco jako koupí. Na tábor jezdí každý rok a výpravu snad ještě nevynechala. Vyřešilo mi to i hlídání teď o podzimních prázdninách. Měli výpravu na několik dní. Nikdo jí do ničeho nenutí a chodí tam ráda.

Mygara

Mygara, 11. 11. 2018, 16.47

Dcera chodila do Jiskřiček ale moc dlouho to nevydrželo

Kikinka30, 2. 11. 2018, 17.27

Chodila jsem do skauta,kdyz jsme neco pekli nebo vyrabeli,bylo to formou dobrovolnictvi,ochutnavka nebyla,to je jasne,ale my si to vynahradili burty,polevkou,gulasskem,ktery jsme se starsimi na ohnicku delali

Anezzka, 30. 10. 2018, 14.01

Pokud sháníte oddil a mate pocit ze u vás žádný neni, zkuste najít nejbližší třeba takto https://www.skaut.cz/mapa/?misto=

Anezzka, 30. 10. 2018, 13.50

Chodila jsem od mala a jako větší pak i vedla nejprve družinu a pak pomáhala i s vedením celého oddílu. Díky skautu jsem poznala i svého manžela, takže za sebe mužu vřele doporučit. Pro me je to životní styl, spousta kamarádů a nezapomenutelné vzpomínky. Rekla bych ze každy oddíl je trochu jiný, některé jsou až polovojenské, nektere křesťanské, některé se více věnuji aktivnímu občanství, jiné zase více přírodě.

editak, 29. 10. 2018, 19.16

máme skauta nedaleko, takže o něm také přemýšlím...

Fuga

Fuga, 29. 10. 2018, 8.56

Já chodila do jiskřiček:-)

Žofinka

Žofinka, 29. 10. 2018, 7.02

Já jsem chodila ale vydržela jsem to jen chvíli

Katka

Katka, 29. 10. 2018, 9.27

Proč tě to nebavilo, nesedl kolektiv?

Ketris

Ketris, 28. 10. 2018, 21.00

Ja jako mala do skauta chodila a moc me to bavilo

Nikoll, 28. 10. 2018, 15.57

Tak skaut u nás nikdy nebyl, bohužel, ale chodila jsem do sokola a na sokolské tábory, a to bylo super, naprosto jsem to milovala, a doufám, že něco takového bude moct zažít i moje dcera

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů