Trombóza, následně plicní embolie z antikoncepce ....

zobrazeno 2663×

Vložil(a): Lenica, 2. 3. 2015 14.33

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli je tady někdo, kdo prodělal plicní embolii z antikoncepce ? Před rokem jsem s tím skončila na JIPce, tak by mě zajímalo, jestli je nějaké další vyšetření, apod. Nikdo mě nechce vidět na kontrolu, tak jsem z toho jaksi nesvá, když si uvědomím, že jsem to málem nepřežila.Díky moc

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 10. 1. 2018, 16.23

tak to je tedy velký pech, že to bylo kvůli tomu

Lenica, 10. 10. 2017, 17.02

Sice na gyndě mi je nedělali, ale dělali mi je v nemocnici. Testy vyšly na všechno negativně. Takže kvůli tomu, že jsem měla nadváhu, sem tam jsem si zapálila cigaretu, koupala jsem se v horké vodě, atd.atd.

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 12.17

tak alespoň testy na srážlivost a zda tam není nějaká genetická příčina se dělá, alespoň jsem si to myslela

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.05

A jak dlouho jste jí brala? Já myslela, že to gyndař kontroluje testy než jí nasadí a pak průběžně

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 9.43

to je zvláštní, já myslela, že Vám udělají testy,zda není problém ve srážlivosti krve nebo nemáte ke zvýšené srážlivosti genetické předpoklady apod.

Lenica, 30. 11. 2016, 11.57

Bohužel, tyto testy mi na gyndě nedělali a teď mi je dělali a hlavně mám vše v pořádku, takže ani ty testy nejsou 100%

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.05

Aha tak to je velice zarážející

Minnie, 27. 3. 2016, 21.13

Já to neužívám ale známá měla přesně to samé je to hrozné svinstvo, divím se že je to vůbec povolené... Svým dcerám to jednou určitě budu vymlouvat

Lenica, 30. 12. 2015, 13.00

Dělali mi testy a vše bylo negativní. Jenže bohužel bylo dost faktorů, které tohle způsobilo a ve spojení s antikoncepcí to byl takový výsledek Všechny testy mám v pořádku, nemusím chodit na kontroly.Stačilo vysadit antikoncepci a můžu žit v pohodě dál.....zvláštní, ale je to tak.....tohle se může stát komukoliv, proto bych tuhle formu antikoncepce úplně zrušila ze světa....a to jsem byla tak maximálně spokojená....ale teď je mi daleko líp.Konečně své tělo vnímám jako ženské, není utlumené díky hormonům a super, že mám menstruaci pravidelnou na +- 3dny A mám to slabounké....

Katka

Katka, 3. 3. 2015, 10.11

no hlavně vysadit antikoncepci, to vám snad řekli ;o) řešila bych to alespoň s obvodní v rámci preventivních prohlídek, ať vám udělá odběry na srážlivost, popř. další relevantní..

Lenica, 3. 3. 2015, 10.54

Antikoncepci mi vzali z ruky už v nemocnici...samozřejmě, že ji ani brát už nebudu...obvodní lékařka nic nedělá....co se týká odběrů ohledně trombogenů, tak to budu řešit tento týden Spíš by mě zajímalo, jestli tady někdo není, kdo s tím žije .

louskacek2, 18. 12. 2015, 23.32

Vem pred nasazenim nedelali krevni testy? Ja myslela ze ted uz delaj automaticky na trombofilii.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů