Telisko

zobrazeno 3067×

Vložil(a): louskacek2, 5. 3. 2016 7.50

Antikoncepce volba po dvou dětech. Mam dvě deti v současném době kojím zvažují telisko. Jak máte zkušenosti nevím jak si vybrat atd. Docela by mne zaujal i článek na toto téma zde ale nenašla jsem.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 3. 1. 2018, 19.02

já používám kondom, moc se mi nechce do HAK ani tělíska

louskacek2, 3. 1. 2018, 19.26

Skončila jsem na stejné volbě😉

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.23

Já vím o hodně ženách, které přes tělísko otěhotonělo

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 14.42

Dejte na radu lékaře, tělísko vyvolává v podstatě trvalý "sterilní" zánět, aby se vajíčko neuhnízdilo na sliznici a to je mi na tom nesympatické

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.23

Přesně tak, není to vůbec nic zdravého

louskacek2, 22. 8. 2016, 8.20

Me nakonec sám doktor telisko nedoporucil vzhledem k mym dost závažným komplikacim a nasledkum při prvním porodu. Dohodli jsme se az přestanu kojit na antikoncepci. Ovšem zvažují jestli ji budu brát. ...Ted neberu nic

Minnie, 7. 3. 2016, 20.55

Já nepoužívám žádnou antikoncepci, hormony určitě nechci a nějaké tělísko do sebe taky ne... Ani kondomy nepoužíváme. Na obě holky jsme si museli dost počkat tak to neřešíme... teď zatím si partner dává pozor, divím se že ho to baví plodné dny nepočítám. Až mladší povyroste tak tomu necháme volný průběh a pokud se dlouho nebude nic dít, začnem to řešit. Děti chcem určitě aspoň tři

dáša, 6. 3. 2016, 10.54

Co zkusit Ladycomp? Nebo kondomy? Ačkoliv já je nesnášim. My nepoužíváme nic.

Petra Schoberová, 6. 3. 2016, 7.34

Já osobně bych do tělíska nešla, raději bych volila jiný typ antikoncepce

Kamila Pecharová, 5. 3. 2016, 22.50

Mezi prvním a druhým těhotenstvím jsem měla asi rok nehormonální tělísko a byla jsem spokojená jen v případě nehormonálního je třeba počítat s menstruací standardní.. Hormonální jsou bez menstruace, ale spousta žen má občas stejně problémy se špiněním.. Člověk nikdy neví dopředu, jak bude tělo reagovat..

Maruna10, 22. 8. 2016, 8.15

já jsem si nově koupila toto a jsem zvědavá http://zeleny-andel.cz/shop/cz/caya-diafragma

kamca80, 5. 3. 2016, 20.01

Už asi tři měsíce mám doma poukaz na nehormonalni tělísko, ale pořad se odhodlavam zda ho vůbec vyuziju nebo ne. Hlavně není úplně stoprocentní, kamarádka přes něj hned třikrát po sobě otěhotněla takže tři děti má do roka a další kamarádka pomale rok furt spinila až si jej nechala raději vyndat. Je spousta diskuzí co jsou jak pro tak i proti. Takže já sem stále na vazkach

benca, 5. 3. 2016, 17.15

po antikon. krvacam, takze nemozem ju

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů