Půjčovna-úvod

zobrazeno 119×

Vložil(a): NikolaJ, 27. 6. 2020 21.59

Uvažujete o nošení dítěte na těle, ale váháte, jestli vám i vašemu miminku bude nošení vyhovovat? Ráda byste si nosítko nebo šátek nejprve vyzkoušela? Potřebujete jen půjčit nosítko či šátek na dovolenou? Půjčte si ho u nás!

Jak Půjčovna funguje?

Vyberte si nosítko nebo šátek, který si chcete půjčit. Cenu půjčovného za týden vidíte u každého šátku/nosítka, stejně jako výši zálohy, kterou je potřeba před zapůjčením uhradit. Šátek nebo nosítko vám ale zapůjčíme i na delší dobu, po 7 dnech je účtováno půjčovné 35,- Kč za den.

Šátky a nosítka zasíláme poštou, nebo si je můžete osobně vyzvednout v našem skladu (Počernická 272/96, Praha 10).

Aby byl náš servis kompletní, můžete také využít možnosti zapůjčení nosítka s kurzem s Ivou Gondekovou. V individuálním kurzu se naučíte samostatně a s jistotou navázat vaše miminko do šátku či do nosítka. Iva vám popíše fyziologické a psychologické aspekty, a zodpoví všechny vaše otázky. Cena za takový kurz je 1200,- Kč/hod. Kurzy probíhají vždy v úterý a pátek, případně jiný den po telefonické domluvě s Ivou.

Šátky a nosítka, která vidíte v naší půjčovně, jsou buď nová nebo použitá. Všechna jsou však pravidelně kontrolována. 

Pokud vám šátek/nosítko vyhovuje, můžete si u nás také zakoupit zcela nové.

Pro podrobné podmínky Půjčovny nakoukněte dolů do Podmínek půjčení šátku/nosítka.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací