Neúspěšné IVF

zobrazeno 336×

Vložil(a): Gitaa, 14. 9. 2023 11.13

Dobrý den, maminky mám za sebou spoustu testů, vyšetření a 2x neúspěšné IVF. Poradíte kliniku, na které se Vám podařilo otěhotnět a kde mají fakt velkou úspěšnost léčby neplodnosti. U nás je problém u manžela - má špatný spermiogram.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

DanuskaT, 19. 12. 2023, 19.07

Ahoj, za mě moc doporučuji IVF Zlín. Já tam přešla z jiné kliniky. Jsou tam moc pečliví a mají skvělý přístup.

Královka85, 13. 2. 2024, 12.47

Ano přesně tak. Přístup je naprosto špičkový. S takovým jsem se dlouho nikde nesetkala. Opravdu tam jsou profesionálové, kteří pacientky neberou jako " stroj na peníze", ale mají opravdu velmi krásný přístup. Manžel měl také problém s hybností a "akčností" spermii. Doporučily mu ještě tento přípravek https://www.reproman.cz/ a ten tedy moc hezky funguje. Spermie byly poté již na vyšetření rychlejší vitálnější a bylo jich i více.

Calliopka, 20. 9. 2023, 21.43

Holky, Repromeda je podle mě nejlepší. Můžete se spolehnout na profesionální přístup personálu a velmi důkladná vyšetření, zejména ta genetická - většinou tam se skrývá problém, i u nás to tak bohužel bylo.

sarkanova3333, 19. 9. 2023, 20.10

Ahoj, to je mi líto . Kam chodíte? Moje známá měla taky několikrát neúspěšné IVF. Nakonec změnili kliniku, a tam udělali nějaké testy navíc a zjistili příčinu, tak upravili léčbu a hned první KET byl úspěšný. Teď mají 3 týdenní mimčo.

esterka228, 20. 9. 2023, 14.31

Ahojky. Taky teď za sebou máme první neúspěšný cyklus, tak přemýšlíme, co dál... Můžu se zeptat, na jakou kliniku přešli?

sarkanova3333, 20. 9. 2023, 17.11

Ahoj, to mě mrzí. Obrátili se potom na tuhle kliniku, můžeš se podívat na jejich stránky a co všechno nabízí - https://www.ivf-zlin.cz/lecba-neplodnosti . Byli tam opravdu spokojení. Hodně štěstí, věřím, že další KET už bude úspěšný ).

Homolka, 16. 9. 2023, 16.22

Doporučuji kliniku Repromeda - dělají důkladné testy, především genetiku (PGT) www.repromeda.cz/pgt všech embryí. Díky tomu vyberou embrya, která mají šanci, že se uchytí a bude z nich zdravé miminko. Před tím jsem bohužel prodělala několik potratů než jsem se na kliniku repromeda dostala, teď máme zdravého chlapečka.

Gitaa, 18. 9. 2023, 16.55

Moc děkuji za napsaný komentář - hned se mrknu na jejich stránky i na ty genetické testy, které dělají. Je pravda, že náklady na léčbu jsou vysoké a opravdu se vyplatí kliniku pečlivě vybírat. Proto jsem ráda za osobní zkušenosti, ty jsou nejcennější.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů