Nedaří se mi otěhotnět

zobrazeno 260×

Vložil(a): Epilinka12, 13. 6. 2023 22.14

Dobrý večer, napíšete prosím - po jak dlouhé době, co se mi nedaří otěhotnět je dobré kontaktovat nějakého odborníka? A kam se obrátit?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Dandina, 19. 7. 2023, 13.33

Doba je hodně individuální. Záleží na tom v jak psychické pohodě jste. To otěhotnění také moc nepomáhá. My jsme to začali řešit nějak více asi po roce. Prodělala jsem asi 3 potraty a pak jsem si řekla, že bych to už nechala na odborníkovi. Do dnes jsme rádi, že jsem to udělali, máme zdravou holčičku a jsme moc šťastní.

Majda2299, 25. 7. 2023, 15.51

Ta psychika to je na tom právě to nejhorší. Na jaké klinice jste byla a podstoupila jste tedy IVF nebo se to vyřešilo jinak? Každopádně k holčičce gratuluji a přeji Vám mnoho štěstí.

Dandina, 28. 7. 2023, 15.29

Ano podstoupila jsem metodu IVF a nechala jsem si udělat i genetiku, chtěla jsem aby bylo vše v pořádku. Byla jsem na této klinice https://www.stellart-clinic.cz/ a za mě mohu vřele doporučit. Vše řádně vysvětlené, pracují tam skuteční profesionálové. Neměla jsem potom ani strach. Vše proběhlo dle plánu pana doktora a naprosto bez komplikací.

Damaskova, 17. 6. 2023, 22.08

Zdravím, my jsme se obrátili na odborníky po cca 8 měsících a pomohli nám hned. Po vyšetření nám doporučili IVF a zadařilo se, takže jsme šťastní.

Epilinka12, 20. 6. 2023, 17.00

Děkuji za komentář - napíšete kde konkrétně Vám pomohli, myslím na jaké klinice?

Damaskova, 22. 6. 2023, 21.06

Pomohli nám na klinice www.ivf-zlin.cz Mají dobrý i věrnostní program - pokud v prvním cyklu léčby neotěhotníte a rozhodne se pro další cyklus IVF, nabídnou Vám zdarma nadstandardní transferové médium (EmbryoGlue). Díky tomu pak máte větší šanci na otěhotnění.

Epilinka12, 24. 6. 2023, 21.14

Moc děkuji za detailní informace - hned v pondělí kliniku IVF Zlín kontaktuju a domluvím si konzultaci. A věrnostní program určitě využiju, kdyby to bylo potřeba - určitě je dobré o tom vědět.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů