Příkrmy

zobrazeno 714×

Vložil(a): Ivankaaa, 16. 2. 2016 11.38

Rady,tipy kdy začít s příkrmy...

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 1. 2018, 15.32

klasika, mezi 4. a 6. měsícem

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.20

Já začínala až po půl roce, není kam spěchat

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 14.02

doporučuje se začít mezi 4.-6. měsícem a to zeleninou

louskacek2, 18. 2. 2016, 21.05

My zacali ted ve 4,5 mesicich a plne jinak kojen na doporuceni dr. i kdyz z kojeni pribyva vic nez dost:-). Dle soucasneho nazoru dr. cim drive tim lepe predchazi se tim budoucim alergiim. Zacali jsme mrkvi ta mu samotna moc nechutnala tak ted bastime mrkev a bramboru a na tom si pochutnava moc:-).

louskacek2, 18. 2. 2016, 20.45

Tak momentalne doporucuji bez ohledu na kojeni zacit s cca 4,5 mesicnim ditetem. Predevsim k rozvoji mikroflory a hlavne k brzkemu zvyku na lepek atd. Predchazi se tak z nynejsiho pohledu odborniku alergickym reakcim do budoucna. Cim drive tim lepe. My jsme ted taky zacali a postupne budem pridavat dalsi druhy zeleniny, atd.

Kolicitta, 17. 2. 2016, 9.24

Já třeba nejdřív dala jen šťávičku z mrkve, aby si dítě zvyklo na jinou chuť.

Petra Schoberová, 17. 2. 2016, 6.18

my začinali s příkrmy ve 4 měsícíh, zeleninka a kaše pak přesnídávky a pak maso a vajíčko,poté těstoviny a ted uz i chlebík a třeba lučinu (9m)

Minnie, 16. 2. 2016, 19.59

Začínali jsme u obou v 6,5 měsících, nejdřív mrkev, pak brambor, cuketa, špenát, pak brambory plus jná zelenina, pak přidat libové maso, potom ovoce a kaše. Postupně polévky, těstoviny, rýže...

ppetaa27, 16. 2. 2016, 18.20

Ja zacala od 6. mesice. Jak pisou ostatni, zacinala jsem mrkvi, brambory, brokolice, apod .. vzdy po lzickach a postupne pridavat. Po trech dnech zkouseni pridat dalsi zeleninu, aby se prislo z ceho je pripadna alergicka reakce. Zatim davam prikrmy mesic a porad jsem u neceleho obedu, jinak kojim, takze u nas to bude asi na dyl. Navic u syna jsem prisla uz na nejake alergie, takze aspon ty tri dny vazne dodrzujte. Ale pokud budete kojit, tak druv jak pred 6 mesicem prikrmy nedavejte

dáša, 16. 2. 2016, 16.13

Podle mě začít, když se dítě začne zajímat, samozřejmě s rozumem. My začínali po 6m, ale klidně bych i nějaký ten měsíc počkala, pokud dítě nejeví zájem. Jinak bych začala klasicky - mrkev, cuketa, brambory, brokolice, batáty atd. Nejlépe počkat i na čerstvou zeleninu, teď bude na jaře.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů