Kašičky na noc

zobrazeno 88×

Vložil(a): Nikoll, 25. 9. 2016 21.15

Maminky prosím, kdy a jak jste začínali s kašičkami na noc? Dcerce je 6 měsíců, kojím ale už jí to nestačí a tak bych ráda na noc dala nějakou kašičku, aby si naplnila bříško :D jelikož sama mám alergii na laktózu, koupila jsem kaši od Nutrilonu HA, ale dcerku vůbec nenadchla, a stejně bych raději připravila něco doma, ať vím co tam je :) je možné třeba krupicovou nebo z vloček? A sladili jste nějak - med např.?? Děkuji za všechny rady :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 6. 12. 2016, 13.22

Dávám asi od 8 měsíců, dávám ochucené od Sunaru, Hami atd. Takže už doslazovat není třeba

AllaŠvecová, 2. 10. 2016, 12.07

Kase by se nemela davat na noc,je plná cukrů-energie a je těžká,proto mimca potom spí neklidne

Zuzka Čtvrtečková, 27. 9. 2016, 23.53

Kaši jsem začala dávat až po příkrmech, značky střídám a nedoslazuji

Pávinka, 27. 9. 2016, 21.11

taky kolem 6 m dělala jsem jen nemléčné od HIPP smíchané s MM. Syn měl alergii na laktózu.

vequi, 26. 9. 2016, 14.56

dcera měla kaši ve 4 měsících, byl to její první příkrm krom mléka,... teď měla dva roky a někdy na vačeři jí pořád ještě dávám,... my tedy začínali na obilné rýžové, moc ji zachutnala - dá se připravit buď s vodou nebo s mléčnou výživou

vendy.z, 26. 9. 2016, 13.35

Nejlépe ochutnat jen vzorky, ale těžko říct. Sladit se dá i např. přesnídávkou.

Katka, 26. 9. 2016, 10.05

Proč chcete v 6 měsících sladit? Med je alergen, takže rozhodně až po 1 roku věku. Z krupicové kaše děti často bolí břicho. Počkala bych ještě 2 měsíce a začíná se kašemi bezlepkovými. Že se dítě v noci budí, neznamená, že má hlad, je to zlozvyk a je potřeba ho postupně odbourávat a krmit max 2 za noc, popř. si vzít jen dítě k sobě do postele.

Nikoll, 26. 9. 2016, 10.49

Protože třeba je ta kaše hořká? nebo alespoň tu co jsem koupila, nechápu když je pro miminka od 4. měsíců ale je to tak. A co jsem koukala je spousta kaší na trhu, ve kterých je cukr a med atd. a jsou pro děti od 4 měsíců, proto se ptám kojím 2x v noci a maličkou mám u sebe v posteli, nespoléhám na to, že usne večer a probudí se ráno

Katka, 26. 9. 2016, 11.24

Není v kaši Beba mlíko? To je takové hořké. Kupte jiný druh či výrobce. Nepřebíjela bych hořkost cukrem. Prodává se spousta zvěrstev, jako třeba brumíci, čokoládové pochoutky z Polska apod., to přeci neznamená, že když se to prodává, tak to musíme kupovat. Med vám žádný lékař 6 měsíčnímu dítěti nedoporučí a zvykat dítě od mala na sladká jídla je cesta do pekel, protože pak vám nevypije nic jiného než sirup nebo neředěný džus a to není pro ledviny nic zdravého. Naše děti spaly celou noc od 3. měsíců a já jsem jim to nerozmlouvala

Leňulka, 27. 9. 2016, 20.22

Dceři jsem dávala od 2,5měsíce med do čaje, kaši dostala pár dní před ukončeným 4měsícem. Od té doby spí krásně celou noc a spí v postýlce nikoli se mnou v posteli, to nikdy nechtěla. Od 5měsíce pije čistou vodu a bez problému, nechce na pití nic jiného

Adrianita, 26. 9. 2016, 9.29

Kašičku jsem malé dala až nakonec po všech příkrmech.Ze začátku jsem jí musela dávat nemléčné, protože zvracela i po jogurtu, ale naštěstí se to spravilo. Doteď kupuji různé mléčné kaše nebo uvařím z vloček, rýžové mouky nebo krupičky. Stačí osladit ovocem, do roku bych med nedávala (je to alergen). Kašičky prý ale na noc miminkům nemusí dělat dobře, my ale na bříško netrpěli vůbec. Že bude ale mimčo spát celou noc je spíš mýtus. Pokud se budí na kojení celou noc, nemusí to být z hladu. V noci jsem kojila do 18 měsíců a do té doby se budila pořád, ze zvyku, až potom spala celou noc. Vašemu miminku bych noční kojení ještě dopřála. Hodně maminek taky zavádí kašičky k snídani, ať už jako první či další příkrm.

nellys, 26. 9. 2016, 9.28

Buď zkusit jinou značku, nebo třeba zkusit uvařit něco doma, ale to jsem nikdy nezkoušela. Ale kaše není záruka spokojeného spánku, naoř.moje děti po no spaly ještě hůř,byla pro ně těžká,takže u nás kaše byla na odpo svačinu,na noc nikdy. A navíc ji stejně moc nechtěly,některým dětem ti prostě nejede...

dasza, 26. 9. 2016, 6.34

Jak ji to nestaci??budi se casteji??jen nespolehejte ze po kasi bude spat celou noc..nemusi.ja kase favala kolem pul roku.ale nespali jeste par let po;)

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight