Pitný režim v těhotenství

zobrazeno 261×

Vložil(a): esterka228, 23. 10. 2023 10.10

Dobrý den, zajímá mě, zda jste v těhotenství pocitovali větší žízeň. Já bych nemusela pít vůbec. Prostě žízeň nemám a piju na sílu. Taky jestli jste pili v tehotenství filtrovanou vodu. Četla jsem o tom článek co všechno se ve vodě může vyskytovat skodlivyho.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 29. 3. 2024, 17.15

Já jsem pila hlavně hodně vody. Ale jako ne že bych měla větší žízeň. Obecně vzato hodně piju. Dva až tři litry denně, takže je to pro mě naprosto přirozené. Každopádně k tomu teda ještě kolagen Luvené od https://www.onlinemedical.cz/znacka/luvene/ protože jsem měla špatné nehty a vlasy a ten kolagen mi to tak nějak suploval, to, co mi chybělo.

MartaZa, 15. 11. 2023, 12.55

Nepociťovala, spíše jako vy, musela jsem si hlídat pití abych vůbec něco vypila. Myslím, že filtrační konvice je super, používám jí už více než 5 let.

PetraKolmanova, 25. 10. 2023, 15.21

Ahoj, já jsem pila tak moc, až jsem dostala zákaz a musela jsem regulovat příjem tekutin kvůli závodneni těla a zátěží na ledviny. Mamka má filtrovaci konvici z Dionely voda chutná z toho úplně jinak než z kohoutku. Mám takový pocit, že mi ji letos jezisek nadělí kvuli malé

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů