Umělé mléko

zobrazeno 186×

Vložil(a): luciusmius, 4. 8. 2016 5.10

Ahoj mamči bohužel jsme museli nasadit mléko ve čtyřech měsících kvůli mým zdravotním problémům. Teď je nám rok a měsíc a my bychom pomalu chtěli UM vysadit a začít dávat obyčejné krabicové nebo máme také přístup ke kravskému. Poradíte mi prosím jak dávkovat a namíchat Um s obyčejným mlékem a jak dlouho jste dávali vy UM a kdy jste vaše děti odstavili a kdy jste třeba začali dávat kakao moc děkuji za reakce

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 18. 10. 2016, 14.34

Já jsem starší dceru kojila do 3 let, mladší má 14 měsíců a kojím. A nehrotím to, od roku jim délám třeba bramborovou kaši z krabicovýho mléka. Od roku a půl klasické Granko z krabicového mléka od kravičky. Nehrotím to, chutná jim, alergie nemají tak co řešit Od půl roku jogurty, Pribináčky atd. Od roku mléko, sýry, jogurtové nápoje.

vivianr, 2. 9. 2016, 18.01

Já bych to tak nehrotila jako ostatní. Problém je alergie na kravské mléko. Začala bych postupně a spíš kvalitním jogurtem. Pokud nebude problém, tak bych zkusila trošičku čerstvého mléka. Dneska se tak na mléko nadává a dřív se normálně dávalo místo mateřského mléka. Dokonce i pediatr říkal, že se upoští od rostliných tuků a děti mají zase dostávat mléčný tuk. Každý to má jinak, tak se zařiďte podle svého.

Topik2, 17. 8. 2016, 7.54

Obyčejné mléko bych určitě nedávala...do roka dítěte se to ani nedoporucuje....

Zuzka Čtvrtečková, 9. 8. 2016, 21.00

To mi přijde ještě hodně brzo

skřítek, 7. 8. 2016, 7.06

Také bych vůbec kravské mléko nedávala. Špatně se při trávení štěpí, zahleňuje a zbytečně zatěžuje organismus atd. Zkusila bych jako alternativu mléka rostlinná..

vendy.z, 6. 8. 2016, 23.03

Krabicové ne, je to bez lactobacillů. Lepší určitě čerstvé, kvalitní. Na noc jsem dávala stejně do 2,5 let kojenecké.

Jana V., 5. 8. 2016, 9.51

já jsem našim dvojčatkům začala dávat umělé mléko od 4. měsíce, kojení jsem prostě nezvládala ... vystřídaly jsem nutrilon a poté sunar .... holky jej pily do téměř 3 let, prostě ho vyžadovaly a já neměla důvod odstavovat .... každopádně samotné odstavení poté bylo velice rychlé

vequi, 4. 8. 2016, 17.10

my budeme mít teď 2 roky a máme ještě 2x denně UM,.... normální jí dávám jen do krupicové kaše a to je ještě převařené.

Katka, 4. 8. 2016, 16.15

Pokud nechcete čekat do 3 let, podávejte UM alespoň do 2 let. Kravské nemá správné složení - jestli to nebude tím, že je pro telata.

petrao, 27. 9. 2016, 7.38

Přesně tak, kravské mlicko je pro telata a ne pro děti.

lazna, 4. 8. 2016, 13.02

Myslím, že na krabicové mléko je ještě brzo. Jsem mu dala na zkoušku až mu byl rok.

Adrianita, 4. 8. 2016, 13.22

Miminku je rok a měsíc teď.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight