Sušenky pro roční dítě

zobrazeno 2568×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2016 11.11

Kupujete sušenky nebo dětem pečete svoje? Mě ty kupované přijdou přeslazené. Tak jsem teď k svátku pekla z lineckého panáčky (viz. foto) a malému moc chutnaly. Ale linecké je bílá mouka a cukr, tak si říkám, jestli nepřejít na jinou variantu, ale má max dvě denně a až dojdou, tak chvíli bude bez sušenek. Jinak mu místo sušenek dávám ovoce a to miluje. Koupila jsem v tescomě i razítka na sušenky, ale když jsem je upekla podle receptu, tak byly tvrdé.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 12. 2017, 7.46

jsou moc hezké, já většinou kupuji, nesní jich zase tolik

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 10.42

zkuste přidat celozrnnou špaldovou mouku, hnědý cukr... bude to o něco zdravější. ale přístup máte dobrý. mlsat se musí, ale s mírou

vivianr, 2. 9. 2016, 18.19

Kupuju jen vyjímečně. Dřív mi vyhovovaly sunarky, ale teď jsou ty srdíčka mrňavé a spíš se s nima zapatlá. Kukujeme z Německa takové telší jakoby piškoty.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 9. 2016, 20.06

Ty sunarky mi také za tu cenu přijdou k ničemu ...

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.24

Můžete určitě zkusit přimíchat místo části bílé mouky, celozrnnou (také dělám) a přidat hnědý cukr....

Zuzka Čtvrtečková, 7. 7. 2016, 12.11

Jo, jo rádi pečeme. Máme spoustu formiček a vykrajovátek:-)

dasza, 6. 7. 2016, 7.12

Pecu svoje.koka.naslove.levandulove.sezamive.ovesne.atd atd

ppetaa27, 4. 7. 2016, 21.27

Nebo jsem synovi kupovala od Hippu ty ryzove chlebicky. Ty mu chutnaji, ale jsou drazsi

ppetaa27, 4. 7. 2016, 21.27

Nebo jsem synovi kupovala od Hippu ty ryzove chlebicky. Ty mu chutnaji, ale jsou drazsi

Blankasiro, 4. 7. 2016, 15.58

kupovali jsme ty od sunarky, ale taky jen vyjímečně...

JanaH, 3. 7. 2016, 22.52

Sušenky moc nekupuji, spíš je děti jí jen když je dostanou od babičky nebo tak. Jediné, které občas koupím jsou jablečné kačenky (http://www.promaminky.cz/produkty/susenky-tycinky-krupky-246/jablecne-kacenky-se-spaldovou-moukou-bio-3961 ). Jinak péct často nepeču, ale zrovna dnes jsme se starším synem dělali tyto: http://www.promaminky.cz/recepty/cukrovi-a-susenky-39/susenky-s-datlovym-sirupem-890 .

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 7. 2016, 10.56

ty kačenky jsou krásné ale ta cena recept zkusím - myslíte, že když dám místo datlového javorový sirup, že to nevadí? děkuji

JanaH, 4. 7. 2016, 11.40

Ano, ta cena je šílená, proto je taky kupuji málo. Ale chuťově jsou hrozně dobré. Spíš je dávám jako tip rodině, když chtějí dětem mermomocí nějaké sladkosti koupit. Ten recept jsem z javorového sirupu nezkoušela, ale myslím, že tím datlový sirup klidně nahradit můžete.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů