Kvalita Sunaru?

zobrazeno 1544×

Vložil(a): hedvikastepankova, 18. 2. 2019 12.57

Proč jako ve Francii mají daleko kvalitnější sunary za stejný peníze? Proč musíme krmit naše dětii těma hnusama? To se může stát opravdu jen u nás.. Jaký na to máte nazor vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Gabullka, 3. 3. 2022, 14.12

Přesně tak, to kdybych řekla mamce, tak by kroutila hlavou, já sama jsem na sunaru vyrostla když si vezmu jak strašně šli dopředu, tak mi tady to, co napsala zakladatelka přijde docela dost mimo.

LauraI, 22. 2. 2022, 15.31

Jsem stejného názoru. Hlavně je to u pediatrů jedna z nejdoporučovanějších značek. Konkrétně naše doktorka by nám nedoporučila nic, co by pro dítě nebylo dobré.

Drahuska, 17. 2. 2022, 13.20

Mně na sunaru dcera vyrostla a neřekla bych, že je na tom sunar chuťově nebo složením špatně. Krásně mi prospívala, následně jsme zapojili i příkrmy od sunaru a budu to dělat úplně stejně i druhého dítěte.

Alexx, 14. 12. 2019, 23.19

Na Sunaru jsme cca od 4.měsíce. A začínali jsme kvůli obtížím na AR a i teď, když je nějaká kolika, dám AR a vše je zase v pohodě.

Wenddy, 19. 7. 2019, 18.35

Musim říct z vlastní zkušenosti že syn po Sunaru kaka pravidelně a hlavně mu chutná. Trvalo než sme našli mliko, který mu nevadí.

Peta Nesvacova, 30. 5. 2019, 15.11

Já ho tedy nakupuji a myslm, že tohle složení dětem u nás neubližuje. Používali ho už i rodičea ted už nemá mléko svoje. Co se týče složení neovlivnuje zdravi deti.

Cherrynka, 26. 2. 2019, 17.30

To je normální. Vždyť i parfémy se dělí na prodej evropský a arabský. Pro nás jsou méně koncentované, pro ně víc..... asi kvalita pro nás není třeba, když to tak je no

WeruskaSK

WeruskaSK, 24. 2. 2019, 20.05

vo francuzsku nikto nekoji, mamickam rovno po porode pichaju nieco na zastavenie laktacie. tak si potom mozno viac potrpia na kvalitu

Fuga

Fuga, 22. 2. 2019, 17.38

A odkud máte tyto informace?

dadinkamaminka, 22. 2. 2019, 11.45

Myslim si, ze ta kvalita se urcite zase tak moc lisit nemuze;) na detska jidla jsou prisne normy a predpisy, ktere se musi dodrzovat, at uz u nas nebo v zahranici.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů