Jake pecivo davate rocnimu diteti?

zobrazeno 2053×

Vložil(a): Sooňaa, 14. 12. 2016 18.13

Maminky co.davate nebo.davaly jste detem kdyz jim byl 1 rok? Vsude vidim,jak male deti ji rohliky,ale rikam si,zda pro ne neni zdravejsi nejake tmave pecivo..

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 26. 2. 2021, 21.19

Zkoušela jsem mému drobečkovi kupovat nejprve klasické rohlíky ze supermarketu, ale pak jsem zjistila, že má mlsný jazýček po mamince. Já totiž nejvíce zbožňuji chlebík z https://www.vasepekarna.cz. A to je teprve pravé božské jídlo. Musím vám říct, že něco tak vynikajícího z pultu pečiva jste ještě nejedli. Ráda si do Jablonce zajedu, protože to je slast.

Marusk

Marusk, 12. 10. 2017, 14.35

Myslím, že rohlík z pekařství je ok. Ty rozmrazené bych radši nedávala. A asi bych se vyhnula kváskovému pečivu a celozrnnému pečivu dětem do tří let.

Mygara

Mygara, 9. 4. 2017, 8.47

já dávala rohlík, o tmavém a celozrnném pečivu jsem četla, že to střeva dítěte spíše podráždí

Kikinka30, 25. 3. 2017, 8.22

Davam rohlicky,kukuricny ci ryzovy chlebicek😉

rennfri

rennfri, 17. 12. 2016, 15.07

nejraděj dávám kvalitní kváskový chleba, když zrovna není tak holt to co je (stejně toho sní malinko, favoritem jsou neochucené obilné křupky) a klidně dávám ochutnat v malém množství i věci co by podle tabulek pravděpodobně neměl (třeba dneska strašně toužil ochutnat kynutou tvarohou buchtu, tak pár soust dostal) - nemyslím si, že v malém množství by bylo skoro cokoliv problém a ano, přiznávám, u prvního jsem to řešila výrazně víc

Pávinka, 16. 12. 2016, 21.56

dávám rohlík i chleba ale obojí od dobrého pekaře nemražené samozřejmě

Fuga

Fuga, 16. 12. 2016, 16.01

já jim dávala rohlík i chleba kváskový z domácí pekárny. Tmavé kupované pečivo je stejně barvené karamelem a teď ani nevím, od kdy se může celozrnná mouka zkoušet.

lazna, 15. 12. 2016, 20.50

Rohlík mu dáme. Hrozně mu chutná, když jsme v krámě, takse vzteká, že nedostal rohlík.

BonnieParker, 15. 12. 2016, 14.58

Syn má rok a nejí žádné pečivo. Ji zeleninu, ovoce, luštěniny, obilniny - jáhly,pohanku,rýži. Občas mu dám krupku, maso.

Lusesita25, 15. 12. 2016, 13.50

Jenom rohlik na zuzlani

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů