To jako fakt?

zobrazeno 1371×

Vložil(a): Leňulka, 16. 9. 2017 15.51

A zase ta ségra, už jsem na ní zvyklá na kde co,ale dneska jsem zůstala koukat, to už snad nemyslí vážně. Prodává po klukách oblečení něco nové něco min.nošené neboť kluci to nosit nechtějí. Na tom by nic nebylo. Ale tak jsem koukala na fotky s její nabídkou a napsala jí, ať mi schová 2 teplákovky a 2 mikiny,že se mi to líbí a že by to malá unosila, až bude větší, protože to jsou věci tak na 10let. A co myslíte? Napsala: jj ok a co za to? Na to jsem jako napsala, že co by jako za to chtěla, ona na rovinu, že 400kč :-O to jakože co že? Tak ať si to nechá, já tady dostanu od staré sousedky krásný věci po vnučce a nic za to nechce a vlastní ségra tohle. Sousedka zrovna včera přinesla velkou kabelu zimních věcí a krásných po jedné holčičce takže v krásném stavu a nechtěla nic, tak jsem jí aspoň dala pro holky balíček sladkostí a jak děkovala. A ségra si tohle řekne,že jí to není blbé.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kamca80, 9. 12. 2017, 17.08

nikdy by mě ani nenapadlo vzít si od ségry peníze za oblečení po dětech, stejně tak ona by si nic nevzala, něco jiného je, když sem nedávno malé koupila přes net set oblečení a netrefila sem velikost, tak sem se jí zeptala, jestli to chce pro svojí malou, za ty peníze co sem koupila, bylo to úplně nové, jinak si vše dáváme vzájemně

V007A, 6. 12. 2017, 9.05

To je hrozně moc,za pár věcí. Kdyby 200,-,tak si myslím,že je to adekvátní.

vendy.z, 27. 9. 2017, 19.28

Hmm, já dávám ségrám oblečení pořád...ale když vidím co s tím dělají, tak je mi někdy smutno...Balerínky, které jsme nosili svátečn na zahrádku apod. Pak dostanu oblečení od ní a z toho téměř nic nejde nosit jinam než na lítačku Totiž razí, že není škoda nosit hezké věci na zahradu, protože by to neunosili...

baru86

baru86, 21. 9. 2017, 19.16

No už jen fakt, že Vám sama oblečení nenabídla, než to dala do inzerátu...

Leňulka, 21. 9. 2017, 21.01

no právě, že nabídla, volala než to tam dala, že ať se kouknu co z toho chci a o penězích nepadlo ani slovo

baru86

baru86, 22. 9. 2017, 18.06

Hmm, podivné jednání tedy...bohužel příbuzné si nevybíráme...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 9. 2017, 21.13

Je to hodně, já bych si to od ní nevzala - jinak také bych od sourozence asi peníze nechtěla, ale na druhou stranu pokud místo toho potřebovala peníze na novou věc místo téhle, tak bych to pochopila

annahb, 18. 9. 2017, 20.44

příbuzné si bohužel nikdo nevybere

Čertice, 18. 9. 2017, 14.29

Já bych si od ní nic nevzala ještě by po tobě chtěla, abys ji byla vděčná U nás je to jinak, já mám o půl roku staršího syna než ségra a věci ji dávám. ona klidně zase koupí věci větší a dá je nejdřív mě a pak ji ke zase vrátím

Žofinka

Žofinka, 18. 9. 2017, 9.45

když to chtěla prodat, tak se na jednu stranu nedivím, ale u nás v rodině si to dáváme nebo půjčujeme zadarmo

NiFee

NiFee, 18. 9. 2017, 8.22

Tak moja sestra by to neurobila ani ja jej ale možno tie peniaze potrebuje. Neviem ako to mate medzi sebou.

Leňulka, 18. 9. 2017, 8.59

no právě, že naopak ty mají tolik, že chtějí ještě víc. Co její manžel začal dělat v cizině tak jsou hrozně na prachy a furt mají málo

Mygara

Mygara, 18. 9. 2017, 7.46

nevím jestli je na tom tak špatně, že by musela i vlastní sestře věci prodat , to bych se na to raději vykašlala, protože i když bys jí ty 400 Kč dala, tak by ještě tvrdila, jak Ti to dala za levno

Leňulka, 18. 9. 2017, 7.52

jj taky jí na to prdím, to koupím levněji v Pepcu a nové. A špatně na tom opravdu není,jen vymýšlí všechno možné i nemožné jak přijít ještě k dalším penězům. Prostě tady opravdu platí: kdo má moc chce ještě víc

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů