Sikana ve skole

zobrazeno 904×

Vložil(a): Lolilop456, 22. 4. 2021 3.24

Ted mi je 23 let udělal jsem Bc. a jsem 4 rokem na Vysoké škole, muj zivot ve zkratce - sikana od 1 tridy(kdyz jsem to rekl vychovny poradkyni, tak mi rekla tak se bran, ona sama byla sikanovana a rekla mi tohle), posmesky, mlaceni to stejny na stredni., chtel jsem cvicit, ale nemohl jsem, protoze kvuli stresu ze skoly jsem mel zdravotni problemy-bolest bricha atd. vyhejbal jsem se lidem, neresil sikanu, nechodil ven, byl jsem nerd u kompu a o prazdninach nevylezl z baraku. Ted jsem na Vysoky mam kamarady, holku, ale nedokazu se smirit s minulosti, ze jsem se nechodil ven, nic nedelal ( i kvuli sikane mel jsem zdravotni problemy), neresil sikanu. Ted mam sice dobrej zivot, ale pripadam si jak odpad kvuli minulosti :( Pisu sem, protoze jsou tady mamy, tak snad se to vasemu diteti nestame.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Maruš1258, 8. 8. 2021, 13.11

Ve škole jsme dostávali památní placku, když jsme vycházeli. Zajímalo mě, jak taková výroba placek probíhá. Učitelka to také úplně nevěděla dopodrobna, ale poradila mi stránku https://www.udelejsiplacku.cz/blog/od-vyroby-az-na-kabelku-dobrodruzna-cesta-placek/ Mají to tady skvěle sepsané. Dozvěděla jsem se snad vše, co vůbec jde. Plánuji si vytvořit taky nějakou svojí placku. Už vím, kam půjdu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů