penál do školy

zobrazeno 3216×

Vložil(a): Fuga, 12. 2. 2018 14.57

chystáme se na zápis, ale to jen tak bokem, momentálně řeším problém penál. Jaký mají vaše dítka? Nejsem moc příznivcem 3patrových penálů apod. ale asi se tomu nevyhnu. Zajímá mě, zda např. má někdo jen jednoduchý penál a pastelky zvlášť třeba jen tak naházené do penálu bez gumiček. Už totiž vidím, jak ten náš si je pravidelně všechny zastrkává každou zvlášť. Pro něj by byla lepší ta hrabárna, ale zase 2 penály... Vím, musím hodit řeč s učitelkou, ale nevím jakou budou mít

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 3. 2. 2023, 8.53

Já bych osobně koupila takový, aby se jim líbil a měli k tomu dobrý vztah. Mě naši vždycky kupovali něco u vietnamců a vím, že se mi nelíbily. Dokonce jsem je schválně zapomínala doma. No, mrkněte třeba sem https://www.mimikov.cz/ tam mají docela dobré penály pro děti. Každopádně v tomhle ohledu bych to asi úplně nechala na dětech. Samozřejmě pokud je to v nějaké slušné cenové hladině.

Jarmilka, 27. 6. 2021, 18.51

Naprosto souhlasím .. Dcera jde letos taky do první třídy a vybrala jsem jí tady tohle pouzdro Frozen, protože tu pohádku miluje, takže tu Elzu musí mít na všem -_- ale co bysme pro ty děti neudělali ne ? https://www.baagl.cz/skolni-penal-klasik-frozen/

Silvous06, 3. 7. 2021, 22.21

Jsou ty jejich aktovky ergonomické ? Potřebovala bych pro dcerku novou aktovku, protože ta co má teď už je nevyhovující.

Olla, 21. 6. 2021, 10.08

Záleží to podle mě na tom, v jaké je dítě třídě. Pro prvňáčka bych vzala určitě jednopatrový ten klasický, kdy má dítě vše u sebe a má naprostý přehled o tom, co kde má . Já budu dcerce kupovat do první třídy tady tenhle

Lucy1995, 1. 7. 2020, 21.35

I my se nakonec rozhodly pro vééélký penál.

Lauris, 24. 3. 2020, 17.42

Také jsme penál s aktovkou kupovali v setu.

Zuzzzik89, 24. 6. 2019, 21.33

Tak zkuste taky pořídit penál baagl. Opravdu něco vydrží. Kupovali jsme ho v setu i s aktovkou, ale dá se i samostatně.

aratk, 23. 6. 2019, 19.35

Tak se zipama máme docela problém. To je pomale 2x za rok nový pouzdro.

Zuzzzik89, 21. 6. 2019, 13.55

My jsme kupovali plyšový penál, klasický dvouchlopňový. Hlavně je důležitý, aby měl fakt kvalitní zip, ale něco vydržel a hned se nerozjel.

vendy.z, 15. 2. 2018, 22.28

Máme dvoupatrová Stihl. Dcera si ráda zatrkává do penálu

Žofinka

Žofinka, 13. 2. 2018, 19.38

to mám ještě daleko před sebou

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů