Výživné od státu

sledováno 1× zobrazeno 1137×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 29. 3. 2017 15.57

Co na to říkáte, že by stát platil výživné a pak to vymáhal po neplatícím rodiči? https://www.novinky.cz/domaci/433542-alimenty-za-neplatice-uhradi-stat-vladou-proslo-zalohovane-vyzivne.html

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 11. 4. 2023, 5.37

Já bych byla taky pro. Nedokážu si představit, že bych byla na dítě sama a otec by ještě neplatil alimenty. To se podle mě nedá zvládnout. My i tak s manželem máme co dělat. Nemusíme teda naštěstí úplně koukat na každou korunu, ale zase na rozhazování taky nemáme. Naštěstí jsme si nemuseli doma ubírat teplo. Topíme v akumulačních kamnech flamen.cz/product-brands/norsk-kleber/ , která se přes den akumulují a noci se z nich uvolňuje teplo, takže tu máme teplo i ráno a dřevo je pořád mnohem levnější než elektřina.

Žofinka

Žofinka, 4. 9. 2017, 12.56

pro maminky samoživitelky je to výborné, copak můžou za to, že otec nic neposílá?

vivianr, 11. 4. 2017, 9.34

Určitě by bylo dobré, něco vymyslet. Jestli je zrovna tohle dobré řešení, to si nejsem jistá. Přeci jen to půjde z peněz nás všech a nikdo neví, kde se to pak projeví.

LucieS

LucieS, 5. 4. 2017, 10.37

Já jsem tedy razantně proti. Z neplatičů nic nevymůžou a zaplatíme to my ostatní formou daní. Proč my - spořádaní občané - máme pykat za ty nespořádané? Navíc každá matka snad ví, s kým si to dítě dělá. Pokud si najde nějakýho blba, tak ať se pak nediví, že jsou s ním problémy...

vendy.z, 30. 3. 2017, 12.59

To je běžné....

Lenča Pešková, 30. 3. 2017, 12.27

Je to v pořádku. Proc by ženská mela byt bita na tom ze je chlap vul a neplatí

nikolava, 30. 3. 2017, 11.33

No já jsem tedy pro... Přece ta maminka musí dítě nějak živit a šatit

Čertice, 30. 3. 2017, 9.36

Já to podporuji stát má rozhodně větší pravomoc na vymáhání než ta chudák matka.

Mygara

Mygara, 30. 3. 2017, 9.04

jsem pro, ale až zjistí, ženávratnost peněz je skoro nulová,tak uberou jinde

L.janicka.l

L.janicka.l, 30. 3. 2017, 21.49

Mohli by ubrat u sebe

darzanka, 30. 3. 2017, 8.37

Já jsem pro. Znám několik matek, kterým otcové neplatí a v podstatě se s tím nedá moc dělat. Asi to úplně ideální není, ale za sebe si neumím představit, že bych zůstala s dcerou sama a byly jsme závislé jen na mém příjmu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů