nezaměstnanost

zobrazeno 1942×

Vložil(a): Gustawka, 9. 6. 2019 10.35

Dobrý den, zajímalo by mě, jak byste řešily (řešíte) dlouhodobou nezaměstnanost partnera nebo sebe, i přes veškerou snahu najít si práci. Myslím tím,aktivně si hledat práci a chodit na pohovory. Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

koliaska105, 30. 8. 2023, 20.15

No, já s tímto mám docela nedávnou zkušenost. Můj manžel totiž během covidu přišel o práci a bez práce byl skoro rok a půl. Bylo to náročné jak pro něj, tak pro mě. Nakonec se mu ale práci povedlo najít. Pracuje teď v jedné místní firmě. Je to teda fyzicky prý hodně náročné a často i rizikové, ale je tam spokojený. Žádný úraz zatím naštěstí v práci neměl. Částečně i díky ochranným pomůckám, které má od https://www.uvex-safety.cz/

Lucinka.Dvorik, 23. 4. 2021, 17.28

Ahoj, manžel po delší době sehnal práci jako řidič. Docela teď hledají zaměstnance kurýrní služby nebo přepravci všeho možného, tak jen dávám malý tip, pokud by ještě nekdo sháněl práci. Jen si teda musí udělat řidičák na velká auta, má jenom "béčko". Není to ale žádné drama, tady je i článek, kdybyste se někdo chtěl dozvědět víc https://www.vimvic.cz/clanek/ridicsky-prukaz-skupiny-b-c-nebo-t-druhy-ridicskych-opravneni

naseivanka, 11. 2. 2021, 17.49

I já jsem byla na svého manžílka naštvaná, když mi oznámil, že jde pracovat jako svářeč jen kvůli pár papírkům, za které si chtěl v budoucnu koupit Audinku. Já proti práci nestavím, ale tak extrémní nebezpečí, které při práci s autogenem podstupuje, se mi nelíbilo. Uklidnil mě, když mi ukázal tento článek z ardonu https://www.ardon.cz/clanek/172/jak-pracovat-s-autogenem-zjistete-6-nejdulezitejsich-bezpecnostnich-zasad

ivanka386, 20. 7. 2020, 21.35

Tímhle jsem si bohužel taky prošla. Práci jsem takto hledala skoro rok a bez úspěchu. Už jsem z toho začínala být zoufalá. Naštěstí jsme na tom ale nebyli finančně tak špatně, protože manžel má poměrně dobře placené místo. I tak jsem ale chtěla nějakou práci co nejdřív najít. Chce to hlavně trpělivost a pořád kontrolovat nové nabídky. Mně konrétně se například novou práci povedlo najít přes tento pracovní portál: https://www.hitprace.cz/

Ivana.78, 29. 7. 2019, 0.41

Já hledala práci víc jak rok,byla jsem na několika pohovorech,buď vzali někoho jiného,nebo se už ani neozvali.Jednou jsem měla práci slíbenou,že v pondělí můžu nastoupit,ať to v pátek ještě potvrdím a ve čtvrtek volali,že nemám chodit,že vzali někoho jiného a to tvrdili,že nikoho nemůžou sehnat.Když jsem se ptala v potravinách,tak mi vedoucí na rovinu řekla,ať si to dobře rozmyslím,jestli se mi to za ty peníze vůbec vyplatí.Nakonec se mi podařilo otěhotnět,a jelikož jsem měla rizikové těhotenství,tak už jsem pak nic nehledala.Na ÚP mi nic nehledali a po otěhotnění mě vyškrtli z evidence.

Fuga

Fuga, 25. 6. 2019, 10.32

Můj taťka vysokoškolák nemohl po šedesátce sehnat práci protože měl moc vysokou kvalifikaci ale zase byl starý tak to vyřešil tak že tam do životopisu nenapsal že má vš a vzal méně kvalifikovanou práci a byl spokojen

zuzkagodarova, 12. 6. 2019, 8.22

prace je dost ale nie je pravda ze pre vsetkych ako sa to u nas hovori, aj firmy maju obrovske poziadavky a ponuky su hlavne obchodny zastupca alebo financny poradca, toto nie je praca pre kazdeho, chodit do prace s nechutou je najhorsie co moze byt, na prvovke sme sa ucili ze kazde povolanie je krasne, ano ale niektore viac a ine menej

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 11. 6. 2019, 22.04

Já bych teda vzala cokoli a dál hledala práci, třeba lépe ohodnocenou nebo takovou která by mě bavila. Sama, nepracuji v oboru který jsem vystudovala a mám skvělou práci a dostala jsem se k ní obrovskou oklikou a postupně se vypracovala. Výmluvu, že není práce úplně nesnáším.

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 6. 2019, 22.06

Vzhledem k tomu, ze nabidka mist je vetsi nez zajemcu o praci, tak chyba bude nejspis v cloveku, kdo chce a potrebuje penize veme vse

Teryk92, 10. 6. 2019, 18.57

U nás je také práce dost.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů