Charita

zobrazeno 157×

Vložil(a): dasza, 10. 8. 2016 11.43

Zajima mne.zda prispivate pravidelne-jednorazove.na charitu.dobri andele.ruzne nadace atd.. Ja neposilam nikam mesicne penize..jen kdyz jsou ruzne char.akce.tam prispejem vzdy.popr.pomaham materialne.. Kolem me mam kamaradky co posilaj na dobri andele... Co vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

pavla16527, 9. 11. 2016, 21.31

http://charita-pro-deti.webnode.cz/ tady na tuhle to charitu jsem přispěla 99 KČ

Čertice, 28. 10. 2016, 17.38

My přispíváme za každého člena rodiny 100kč na dobrého anděla. Dms posíláme, kupujeme kytičky a ještě věřím světluškám. Když sem ještě chodila do práce, tak jsem chtěla adoptovat dítě z Afriky nebo Indie. Teď na to nezbývá. Oblečení a hračky také dáváme do kontejnerů pro charitu.

Minnie, 19. 10. 2016, 11.10

Moc peněz nám navíc nezbývá, takže pravidelně nepřispíváme. Až mi skončí rodičák a půjdu do práce, tak bude víc peněz a pak chcem přispívat na Dobrého anděla. Teď občas koupím magnetky když to je na děti, každý rok kupujeme kytku co prodávají proti rakovině a taky dáme do kasičky na Světlušku. Občas před Vánocemi něco dáváme dětem do kojeňáků a dětských domovů. To na partnera vždycky hrozně působí když v televizi ukazují ty chudinky děti u stromečku někde v kojeňáku bez rodiny nejradši by jsme si je všechny vzali... U partnera v práci sbírají víčka na nemocné děti tak jsem zaúkolovala rodinu a sbíráme. Občas pošleme nárazově nějakou dms. A nepotřebné oblečení dáváme do speciálních kontejnerů na charitu.

Bellissima, 13. 9. 2016, 16.02

Na charitu finančně nepřispíváme. Těch organizací, které škemrají o peníze, je až až - bezpočet a nikde není zaručeno, že se peníze dostanou k těm potřebným, Přinejmenším si každá charitativní organizace nejdříve zaplatí svůj aparát lidí, kteří zde pracují a pak si vybaví kanceláře, koupí auta, a pak něco málo, co zbyde s velikou reklamou někomu nejpotřebnějšímu možná přidělí. Dáváme charitě obnošené nepotřebné ob lečení a to podle nás je postačující.

Bellissima, 13. 9. 2016, 15.57

Pořád jsme nemohli vystačit doma s penězi. Vždycky nám chyběly a ke konci měsíce nebylo ani na jídlo. Ale teď Vám poradíme, jak jsme na to vyzráli. Spopčítali jsme si, že nejvíce peněz vydáme za potraviny. Už nechodíme nakupovat do obchodů - uděláme soupis toho, co budeme nezbytně potřebovat, a objednáme si to v koloniálu. Teď nám to dovezou až domů, nikam nemusíme. Vždycky jsme v obchodě viděli něco, co jsme původně vůbec nechtěli koupit. A děcka při výpravě za nákupem pořád o něco škemraly, mami chceme zmrzlinu, kup nám čokoládu, tohle se nám líbí. Tak Vám jenom radím, tak to zkuste taky.

vivianr, 31. 8. 2016, 13.57

Neposílám, peníze navíc opravdu nemáme a raději udělám radost dětem. Pomáháme spíš materiálně. Oblečení, obuv, hračky, co už u nás nevyužijeme dáváme na charitu. Občas hodíme do kasičky na světlušku, dostanou od nás i Tři králové,...... pravidelné platby jsou pro nás luxus.

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.37

Přispívám, pořádám charitativní akce apod. Přispívám jen na ověřené a které znám.

Kamila Pecharová, 12. 8. 2016, 13.59

Posíláme měsíčně pár stovek na UNICEF, pokud potkám venku prodejce magnetků, kytiček, přívěsků apod., koupím si to.. No a staré oblečení házím standardně do kontejnerů na charitu.. Takže nic moc, ale na mateřské s hypotékou na krku až až

louskacek2, 12. 8. 2016, 12.49

Ještě v práci jsme podporovali dětský domov jako firma plus co se vybralo od lidi. Pravidelne dávam do kontejneru oblečení. Plus pokud znám někoho v okolí. Skládali jsme se třeba na jednu holčičku kterou opustila maminka a zůstala s tatínkem který sám vse samozřejme neutahal. Ted na RD to moc nejde jsem ráda že vyjdem a to díky nasporným penezum spíše. Ale az začnu pracovat určíte o něčem opět popremyslim.

skřítek, 10. 8. 2016, 21.34

Posílám každý rok kolem Vánoc penízky na Kapku naděje a v průběhu roku nárazově DMS v případě nějakých katastrof. Občas vyklidíme doma skříně a vozíme na charitu....

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight