Třetí porod

zobrazeno 9883×

Vložil(a): Eliška Kozlova, 1. 7. 2016 10.29

Maminky, které máte více dětí, každou chvilku me čeká třetí porod a jsem moc zvědavá na průběh? Mezi prvním a druhým porodem byl takový rozdíl. První se rozbihal velmi pomalu, pozvolna jsem si zvykala na bolesti, zkoušela různé polohy. Druhý byl fofr, byla jsem ráda ze jsme dojeli včas; kontrakce me probudily intenzivní po 4minutách v por. jsem musela dostat infuzi atb.bylo to tak rychlé ze jsem nevěděla jak dýchat, jak si ulevit; jen jsem se kroutila bolestí. Doufám ze do třetice to bude lepší, připravuji se ze budu vnímat jen sebe a mimi; a ze to zvládnu. Jaké jsou vaše zkušenosti? Může být i třetí porod úplně jiný?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 16.21

tak to jsou tedy různorodé zkušenosti .-))

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 22.47

Čím víc čtu že druhý porod bývá lepší, tím mám větší radost

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 10.34

gratuli k úspěšnému zvládnutí .-) a každy porod je opravdu jiný

Mailka, 24. 9. 2016, 17.08

No nekdo to neresi, ja jsem se toho bala ze jsem nato mela doma tohle tens ze stranky d-zdravi.cz, myslim ze jsem udelala dobre, bylo to jine , lepsi

Liduska, 17. 9. 2016, 12.45

Holky jak jste resili porodni bolesti??

Eliška Kozlova, 17. 9. 2016, 14.29

Správně dýchat, opravdu to je nejlepší. A zkusit odvést pozornost na nějakou vizualizaci, ja si představovala otevírání velkých vrat, výstup na Everest atak podobně. Tělo se zvládne připravit, ja jsem velká citlivka a také jsem to zvládla a bez epiduralu.

V007A, 18. 8. 2016, 6.34

Mám za sebou teprve první, ale ráda si přečtu vaše zkušenosti

Eliška Kozlova, 11. 7. 2016, 16.40

Třetí porod byl asi nejlepší, bolel sice úplně stejně příšerně; ale nebyl ani dlouhý, ani překotný. Poslicci me trápily už několik týdnů většinou 3-4 za hodinu. Když začaly bolet, začalo se to zkracovat. Vyjeli jsme když byly po 4min. V porodnici 15:15 na vysetrovne sama praskla voda 15:45 porodní sál pár prodychnuti ve stoje, a pak tlačeni šlo mi to dobře na pravém boku a v 16:16 se Jiří narodil, přirozeně poprvé bez nastrihu. Všem co nám drželi palce děkuji

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 22.47

Tak to je hezké, že i bez nástřihu

Minnie, 3. 7. 2016, 20.29

Já jsem první měla pozvolný. U druhého se pořád nevědělo zda rodím, nebo ne a když se poznalo že jo, byl to celkem fofr, ze 3 na 10 otevřená během snad 2 minut, 2 hodiny od určení, že jde o porod a ne o poslíčky, jsem měla malou v náručí. Tak se taky celkem bojím jak to bude u třetího které chceme. Doma bych rodit opravdu nechtěla z toho mám hrůzu, takže chápu vaše obavy a držím palce, ať miminko vydrží do porodnice

Eliška Kozlova, 3. 7. 2016, 21.06

Já už mám poslíčky přes týden a stupňují se, bolí mě v podbřišku, hlavně odpoledne a večer, ale zatím jsem to vždy zaspala a ráno jako by nic, u prvních dvou mi sice tvrdlo břicho, ale ne tak moc; takže se neustále kontroluji jestli to jsou poslíčci nebo už kontrakce, už si připadám jako blázen . Prvorozený se narodil 37+5, druhorozená 38+0; teď jsem právě 38 tt do porodnice to máme asi 20 minut a samá zatáčka, no bude to napínavé

Tereza Pauková (mrkew)

mrkew, 3. 7. 2016, 12.48

Já mela první porod sekci druhý jednou bych ráda přirozenou cestou avšak trápit se 12 hodin a nakonec císař bych nerada. Držím palce ať je do třetice vše dobré

Leňulka, 2. 7. 2016, 16.04

každý porod je jiný, kamarádka má tři kluky a první v pohodě stihla do porodky, druhý se narodil v sanitce po cestě a při třetím byla předem v nemocnici na rizikovce a odrodila jim na záchodě během chvilky, kdyby byla doma tak by se narodil doma. Já mám jedno dítko a porod trval 2,5hod. tak při druhém doufám, že to nebude rychlejší abych to do porodky vůbec stihla to je hodina cesty autem

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů