Jak probíhal váš porod?

zobrazeno 3060×

Vložil(a): Alexandra, 20. 12. 2014 9.22

Jak probíhal váš porod? Nejprve přišly kontrakce, nebo vám praskla plodová voda? Přenášely jste, nebo se miminko chtělo na svět podívat dřív než v termín porodu? Pokud máte více dětí, jaký byl rozdíl mezi prvním a dalšími porody? Nebo vás teprve porod čeká a zajímají vás zkušenosti ostatních maminek? Podělte se s ostatními o své cenné a jedinečné zkušenosti. :)

Sdílejte:   | 
5

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kikinka30, 9. 4. 2017, 20.11

Porod mi zacal az v porodnici,do te doby nic, 2dny po terminu

Pavla T., 22. 3. 2017, 21.31

Poslíčci už v 8 měsíci 😀 v termínu nic až 6 den po začaly být pravidelné, kolem půlnoci už jsem nemohla spát, dala si sprchu a šla vzbudit manžela. Odjížděli jsme z domu s kontrakcemi cca po 8 minutach. V porodnici od 2:00 až do cca 6:45 kontrakce po 3minutach. Plodovku museli píchnout. Po před 7 ráno jsme se s doktorem domluvili na oxitocinu. Pak už jsem byla trochu mimo díky těm bolestem, jek to pořád nešlo a malého nakonec vytáhli tím zvonem (VEX). Museli ho prodychat protože byl v porodních cestách dlouho. Pak jsem měla syna asi 10min. na sobě, ale dětský doktor doporučil inkubator a já souhlasila....Aspoň jsem se vyspala 😉 Bylo to sice těžké ale završeno maximálním štěstím 😀

jajulaš, 8. 3. 2017, 7.35

U prvního mi porod vyvolávaly a pak mě braly na císaře, u druhého byl plánovaný císař, celou mě uspali a pak dva dny nemohli probrat

Martaaa

Martaaa, 7. 2. 2017, 10.37

První porod začal bez jakýchkoliv předchozích příznaků a poslíčků, v noci začala odtékat plodová voda, kontrakce přišly až po příjezdu do porodnice. Druhý porod byl vyvolávaný z důvodu polohy KP, ale krom zavedení tabletky se od spontánního prvního porodu nijak nelišil.

jkubeso, 29. 12. 2016, 15.28

Mě jeden den v noci pobolivalo břicho, další den to samé, ale už to neustávalo. Tak jsem volala chlapovi na noční, o půlnoci příjezd do porodnice, ve tři ráno byl prcek venku, všechno proběhlo hladce a ani nemám špatné vzpominky (některé maminky dokážou pěkně děsit ☺) . Rodila jsem 6 dni po termínu. Plodovku mi musela prasknout az porodní asistentka těsně před porodem.

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 22.28

Já měla potíže s placentou, že už malého nevyživovala, tak jsem musela na vyvolání a vyvolávali mi to dva dny a plodová voda praskla druhý den večer a další ráno se syn narodil

Misska20, 11. 12. 2016, 0.22

Přenášela jsem tři dny,sla jsem na kontrolu..nejdříve monitor ,tam nebylo nic vidět a za půl hodiny jsem byla na příjmu na porodní sál.chytlo mě to v čekárně ordinace.zacalo se mi dělat špatně jako na omdlení a musela jsem na záchod,zacalo me bolet v krizi..tak jsem to šla říct sestřičkam že mi je špatně,ty mě vzali hned k doktorovi ten mi řekl že se otevíram a rodim a hned volal na porodní sál..na příjmu jsem měla kontrakce po čtyřech minutach rychlý nástup,ale porod až za sedm hodin takže příznaky žádné a jsem ráda že jsem byla zrovna v nemocnici a nee na cestě domů v tramvaji jinak to máme asi dědičné ten rychlý nástup. me máma porodila doma,jelikoz to do nemocnice nestihla

Lipi4, 10. 12. 2016, 0.08

Prvni jsem přenášel a byla jsem uz i objednána na vyvolání. Naštěstí jsme nemusela od prvních pravidelných kontrakci trval porod 26 hodin a 2x mi museli píchat vodu - nechtěla od téct a chtěli tím urychlit moje trápení ... Druhy byl dva týdny před termínem do dvou hodin venku. Nejprve odtekla část vody (to me v noci probudili) a zbytek az při poslední kontrakci. Kontrakce začaly hned po probuzení.... ... Prý "trpím" na sekundární obaly ...

V007A, 19. 11. 2016, 21.15

Kontrakce a přenášela jsem dva dny.

Fuga

Fuga, 19. 11. 2016, 19.05

mě vždy odtekla plodová voda. První se narodil o 4 týdny dříve, tak jsem čekala to samé i u druhého a ten byl jen o 1 týden před termínem

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight