Jak probíhal váš porod?

zobrazeno 9194×

Vložil(a): Alexandra, 20. 12. 2014 9.22

Jak probíhal váš porod? Nejprve přišly kontrakce, nebo vám praskla plodová voda? Přenášely jste, nebo se miminko chtělo na svět podívat dřív než v termín porodu? Pokud máte více dětí, jaký byl rozdíl mezi prvním a dalšími porody? Nebo vás teprve porod čeká a zajímají vás zkušenosti ostatních maminek? Podělte se s ostatními o své cenné a jedinečné zkušenosti. :)

Sdílejte:   | 
5

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Alexx, 18. 8. 2021, 21.08

Ahoj holky, chci se zeptat... S porodem to souvisí. Dá se nějak ovlivnit poporodní inkontinence? Dá se jí nějak předcházet?

dadinkamaminka, 21. 7. 2020, 23.17

U obou porodů mi nejprve praskla plodová voda. Syna jsem rodila celkem 8 hodin, dceru o 7 let později 2 hodiny ☺️🙃 Bolesti jsem měla velké u syna, pomáhalo mi chodit, nesměla jsem sedět nebo ležet 😃 A u dcery jsem bolesti skoro neměla, byla jsem celou dobu v horké sprše, tak asi proto. U dcery mě strašně bolelo tlačení a po porodu jsem měla hrozné křeče, jak se stahovala Deloha 😕 Ale úplně nejhorší na tom byla špatně zavedená kanila, to bylo mnohem horší než samotný porod Teda 😒 Museli mi porod zastavovat, jinak by dcerka neměla vyvynute plíce. Takže 3 dny na kapackach s antibiotiky a magnesiem 😐

darzanka, 20. 7. 2019, 16.19

Oba porody trvaly osm hodin, oba začaly kontrakcema. U prvního mi vodu píchali, u druhého jsem rodila jinde a tam jí nechali prasknout bez zásahů. První nástřih, druhý bez, jen dva stehy byly potřeba. U druhého bych řekla silnější kontrakce, ale při tlačení si doktor ani nestíhal navléct rukavice, to u dcery to chvíli trvalo, než jsem přišla na to, jak tlačit. A taky jsem po druhém měla dělanou v narkoze revizi. Jinak dcera přišla na svět o tři týdny dřív, syn asi dva dny před termínem.

Soniiiciii, 4. 4. 2019, 16.34

Já jsem průběh poroduměla celkem ok. Já jsem rovnou věděla, že to bude CŘ. Já vím, co jsem se tak bavila s holkama, tak ty se hlavně bály té pooperační bolesti. Hlavně teda aby měly možnost se starat o mimi. Ale ta pumpička mi pomohla krásně. Já jsem byla moc spokojená.

michaelanavrc, 8. 4. 2019, 14.35

JA jsem tu pumpicku resila po cisarskem rezu a za me diky tomu take vsechno ok

kamila.336, 16. 4. 2019, 11.22

Kde se ta pumpicka da sehnat prosim?

michaelanavrc, 7. 5. 2019, 13.19

Normalne u doktora vam da predpis a vy si pak skocite do lekarny oni to objednaji a prijde to pak na misto urceni- nemocnice,atd. Vy s tou pumpu osobne neprijdete pred zakrokem do styku.

kamila.336, 14. 5. 2019, 9.08

Super dekuji moc michaelanavrc tak se jeste prezeptam lekare co a jak presne

Ivana.78, 1. 2. 2019, 14.10

Já měla vyvolávaný kvůli preeklampsii.Dcera se narodila 17,5 hodiny po první vyvolávačce.Měla jsem šílené bolesti v zádech,zvracela a usínala i ve stoje.Strašně mi pomohla přítomnost přítele,který mi masíroval záda,podával mi pití a při porodu mi přitáhl nohu k tělu,když už jsem neměla žádnou sílu.Hlavně mi pomohl psychicky.

Jana22, 21. 11. 2018, 17.11

Na to jsem se také ptala a nemusíš se bát jde to jen do rány.

Alexx, 3. 3. 2019, 10.53

A kdo to zavádí a kdy? Předpokládám, že doktor, že? A kdy, nebo teda spíš v jaké fázi? Při provedeí CŘ. A jak dlouho je ta pumpička zavedena a to ti ji pak vytahuje doktor?

viktorie12, 15. 11. 2018, 12.09

Holky a nemá to vliv na mateřské mléko?

Jana22, 13. 11. 2018, 13.46

Tak jsme se ptala svého gynekologa a říkal, že je to i u nás. Doktor ti napíše recept zajdeš do lékárny, tam Ti to objednají a pošlou přímo do nemocnice. A aplikuje Ti to sám doktor a po třech dnech vytáhne, říkal mi, že to není vůbec špatné

michaelanavrc, 11. 2. 2019, 14.57

Ja uz jsem o tom take slysela a zda s emi to jako skvela varianta, jak netrpet po zakroku ci tom cisarskem rezu. Zajimave.

Alexx, 29. 10. 2018, 13.35

Holky, chci se vás zeptat... Sestře hrozí císař. Jako ona se nebojí, je opravdu statečná, jediné z čeho má strach je to, že po té operaci nebude moct fungovat. Já jsem ale na netu četla, že dneska už existuje jakási pumpička, která ranku znecitliví a maminka po císaři normálně funguje. Nevíte náhodou o co jde?

Megan77, 23. 10. 2018, 15.17

Někde jsem četla Karamelko, že je to už i u nás, tak se zkus zeptat svého doktora

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů