Nedostatek spánku

zobrazeno 157×

Vložil(a): Teryk92, 12. 6. 2019 10.50

Prosím o radu. Mám doma půlroční miminko, které špatně spí. V noci se budí po hodině nebo po dvou na krmení. Trvá to už asi tři měsíce. To bych ještě nějak zkousla ale od minulého týdne mám skoro každý den migrénu (nikdy jsem na ni netrpěla). Zkoušela jsem malému dávat nemléčnou kaši (aby déle spal). Párkrát jí vypil ale teď už jí nechce. Koupila jsem jinou kašičku ale tu také nechce. Už vážně přemýšlím, že přestanu kojit a dám mu Sunar nebo něco takového. Co byste udělali vy? Už ani nevím kdy naposledy jsem spala alespoň tři hodiny v kuse. Na migrénu samozřejmě kvůli kojení nic brát nemůžu.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

snany, 15. 6. 2019, 12.41

Já, bych zapojila chlapa, babičku, dědečka, tetičku..., prostě někoho kdo to s miminkem zvládne, uvaří, uklidí a spala přes den. Pokud nikoho takového nemáte, tak zbývá jen vydržet pár let.

Adrianita, 14. 6. 2019, 11.00

Nevím, jestli tě uklidním, ale mám doma 18 měsíčního chlapečka a taky se tak budí. Kojená dcerka se tak taky budila. Vím, že v různých diskusních fórech se doporučují kaše na noc, ale ty můžou způsobit spíš bolení bříška a když ho dítě snese v pohodě, tak to není záruka, že bude spát celou noc. Miminka se totiž nebudí jen hladem, i dospělý člověk nebo starší děti se v noci několikrát vzbudí, ale jednoduše to zaspí. Malé miminko má zase vás. Taky se může bát, potřebuje uklidnit, můžou mu růst zoubky, teď v horku může mít žízeň. Takže to buzení je normální. Je to náročný, ale dá se na to zvyknout a odpočinout si přes den. Spí přes den doma? Pokud jo, tak toho využij a zdřímni si s mimčem. S migrénou se zkus obrátit na homeopata, taky v tom má "prsty" psychika a strava.. Na Sunar se vykašli, v noci se pravděpodobně bude budit stejně, akorát budeš muset vstát z postele, převařit vodu a připravit mléko...

Janako

Janako, 14. 6. 2019, 7.58

To,že dítě moc nespí v tomto věku,je bohužel normální.Mne taky všichni říkali,ať dítě pořádně nacpu večer a bude lépe spát.To se stejně nestalo.Asi bych dal pořád kojila a zapojila partnera,ať více pomáhá.Mas jen jedno dítě?Pokud ano,bez si lehnout i s malym přes den,až on bude spát.Treba to pomůže.

V007A, 13. 6. 2019, 21.16

To máme asi každá. Vzdávat kvůli tomu kojení? Proč? Takže místo toho dát si miminko vedle sebe,aby se napilo,tak budete v noci dělat UM? To je snad ještě horší, ne? Můžou to být zuby nebo cokoli jiného. Já se nevyspala už skoro rok.

Žofinka

Žofinka, 13. 6. 2019, 19.36

Šlo by třeba odstrikat mléko a do něj ještě přidat Sunar, ať je to výživnější

Adrianita, 14. 6. 2019, 11.23

MM je dost výživné.

NiFee, 13. 6. 2019, 18.51

to je normalne u dietata v takom veku ...

Janna, 12. 6. 2019, 21.58

A jak dlouho a kolikrat spi pres den??? Nejlepsi reseni je ubrat spanek pres den, proste ho budit. Potom budit tak, aby dve hodiny pred koupanim nespal. Pak by mel vydrzet spat daleko dyl v noci.

dasza, 13. 6. 2019, 5.52

A přetáhne se a bude spát ještě hůř...

Janna, 13. 6. 2019, 21.45

Nerikam nechat pretahnout, ale nenechat to decko spat odpoledne tri hodiny, ale treba jen hodku.

dasza, 14. 6. 2019, 5.22

Samo musí to vyzkoušet co a jak..ale spousta deček může zareagovat hůř než líp na to že se odpo dostatečně nevyspí))

zuzkagodarova, 13. 6. 2019, 15.53

toto je take vseobecne pravidlo ale neplati pre vsetkych, moj maly keby cez den nespi tak o to neskor a horsie zaspava vecer a noc je katastrofa

Janna, 13. 6. 2019, 21.48

To je pravda, ze to neplati pro vsechny deti, ale myslela jsem to dobre, zkusit to muze. Nam to fungovalo a syn spal celou noc. A nerikam nenechat spat pres den vubec, ale treba jen polovicni cas.

zuzkagodarova, 14. 6. 2019, 6.35

skusit musi vsetko, hlavne je to aby bola oddychnuta matka

snany, 15. 6. 2019, 12.44

Můj prostřední byl jako medvěd, spal přes den, spal v noci od narození.

NiFee, 13. 6. 2019, 18.52

toto funguje uplne naopak.

Janna, 13. 6. 2019, 21.45

Nam to fungovalo bez problemu.

L.janicka.l, 12. 6. 2019, 20.53

Me syn dela bordel kazdou noc a to mu je pres 2,5 roku. Jedine kdy fakt poradne spal bylo po ockovani, a to pomysleni ze se mi zase vzbudi v pul noci a bude si chtit povidat, nebo koukat na pohadky.... takze jestli to mimco dela az ted, tak je to urcite jen kratke obdobi co jednou pomine. Posledni dobou me silene hlava boli 2x za tyden, cele dopoledne prozvracim to pocasi tomu moc neprida, jedine co obcas zabere je masaz a spanek, malej si modeluje, kouka na dvd a ja mam na chvilku odpocinek, dokud me nenarve modelinovy dortik do pusy. Mas dite jeste male, tak ho dej hrat a jdi si pospat pres den

patricia077, 12. 6. 2019, 21.59

No ty bláho tak to si taky užíváš

Teryk92, 13. 6. 2019, 9.23

Ono snad bude něco ve vzduchu, že to trápí takových lidí

patricia077, 13. 6. 2019, 9.40

Tak všeobecně bolest hlavy je ovlivněná spousty faktory, sranda je, že já všechny znám a stejně se tomu neubráním a dusna a momentální počasí tomu neprospívá

L.janicka.l, 13. 6. 2019, 18.49

Strasne, dneska opet a to jsem musela na hriste, aspon ze nebylo takove horko

patricia077, 13. 6. 2019, 19.05

No na hřišti bych se s migrenou zbláznila to už jsem zažila

L.janicka.l, 13. 6. 2019, 20.21

Sedla jsem si na lavicku a koukala na strom, malej se nastesti dnes zabavil, dokonce zbalil o rok mladsi holcicku

patricia077, 13. 6. 2019, 20.52

Tak to jsi měla super to ten muj má nateklý kotník stačilo jen vysávat a poslat děcka na zahradu a už bylo žihadlo

LucieS

LucieS, 12. 6. 2019, 20.37

A co třeba zkusit odstříkat mléko a dát do ledničky a ať prostě občas vstane partner?

zuzkagodarova, 12. 6. 2019, 14.59

na migrenu nic nezabere, ja ich mavam tiez aj ked po porode sa to upravilo, tazko radit, sunar mozno nic nevyriesi, ja som nekojila a maly sa aj tak budil kazde 2 hodiny

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací