Společné rodinné vánoce

sledováno 1× zobrazeno 1527×

Vložil(a): Estrela113, 25. 11. 2014 21.18

Trávíte vánoční svátky s prarodiči nebo sami jen vy a vaše děti? Protože každé Vánoce řešíme dilema, zda zůstat doma nebo vyrazit k prarodičům, tak mě zajímá, jak to máte vy. Když jsme neměli děti, tak jsme rodiče střídali, teď bychom chtěli být sami s dětmi, ale zase bydlíme daleko, vídáme se málo a tak nějak váhám ...

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 19. 11. 2016, 10.29

osobně jsem pro to být na Štědrý den doma, a pak jezdit či přijímat návštěvy

nikolava, 7. 11. 2016, 14.17

Štědrý den jsme spolu jen my tři a 26.12. jezdíme po návštěvách

AllaŠvecová, 25. 10. 2016, 8.13

Poslední 3vanoce byly s tchanovci a svagraky,letos budeme doma...a asi slavit se sousedy

Blankasiro, 24. 10. 2016, 16.46

Trávíme štědrý den s dcerou a její rodinou. Syn s manželkou chtějí být sami takže docházejí až následující den

Zdeňka S., 19. 10. 2016, 20.37

Jako děti jsme bydleli s prarodiči takže nás bylo opravdu hodně. Teď trávíme štědrý den jen s rodinou a pak postupně všechny navštívíme

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.19

U nás jdeme na vánoce k mojí mamce, pak k tchánovcům a následně domů na večeři O svátkách nás čeká další příbuzenstvo

milík, 3. 10. 2016, 16.07

Trávíme Vánoce společně doma, zajedeme k rodičům obou ,ale večer jsme doma spolu. Čekáme první miminko, takže od teď už budeme trávit doma celý Štědrý den.

Topik2, 19. 8. 2016, 12.10

Před dvěma roky jsme začali trávit vánoce již sami jen s dětmi jinak jsme jezdili k mé mamce kde jsme se sešli celá rodina...

Lucinka1105, 6. 6. 2016, 14.14

Vanoce travime kazdy rok u mych rodicu ale letos mi umrel tatinek a ja byla v porodnici tak byl u moji mamky jen manzel dcerka a muj bratr

Zuzi, 26. 12. 2015, 15.23

Manžel pracuje z domova, máme malý byt a bydlíme ve velkoměstě...před 5 lety řekl dost, prý chce na vánoce mít sníh, klid a pohodu...každý rok jezdíme na hory..první rok se mi nechtělo, nedovedla jsem si představit, že nebudu doma a že zbytek rodiny uvidím až po vánočních svátcích...ale najednou jsem viděla jak je manžel klidný, věnuje se dětem a mě naplno, skotačíme ve sněhu a já nemusím přemýšlet nad večeří a čistým ubrusem...našim to nevadí, tchýně bere raději službu a s ostatními se potkáváme v lednu ...v podstatě máme takhle vánoce až do první půlky ledna ...letos se k nám přidala jedna rodinka z fotbalu a užíváme spousty legrace

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight