Zkušenosti s přivýdělky

zobrazeno 13321×

Vložil(a): katuš, 9. 10. 2015 21.32

Máte někdo nějaké zkušenosti s vyplňováním dotazníků na internetu a nebo přímo s domácí prací???Dá se přivydělat nebo to jsou jen podvody???

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 10.16

vyplňování dotazníků funguje, ale klikání na maily je podvod

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 14.44

občas vyplním nějaký dotazník, ale na zbohatnutí to není

peter, 18. 1. 2017, 21.35

Pozor na Populace.cz, nechaji vas vyplnit 70-80% a pak nahlasi "stala se chyba" a nic vám nezaplati. Kdyz jdete k nim na stranku si stezovat tak vam oznami ze doslo ke zmene vaseho profilu a zacnou se vyptavat na vsechno mozne az si nakonec uvedomite ze vas tahaji za nos. Byvalo to dobre, platili vcas ale posledni skoro rok (po zmene z CASI na Populace) to nepracuje.

Michaelka31, 12. 1. 2017, 10.14

Zdravím maminky.. Jsem doma s roční dcerou a hned po nástupu na mateřskou jsem začala hledat nějakou práci na doma. Na internetu je toho spousta, nejvíce samozřejmě katalogové prodeje atd. Říkám na rovinu, byla jsem k tomu skeptická (dělám už hafo let Oriflame, ale jen pro sebe, rodinu a kamarádky - takže žádná hitparáda), ale pak mi došlo, že když se zaregistruji BEZPLATNĚ u Dedry (odebírala jsem výrobky z Dedry od kolegyně v práci a samozřejmě za katalogové ceny), tak hned vydělám jen na tom, že to, co si běžně kupuji do domácnosti (aviváže, čističe apod.), budu mít o 23 % levnější A to mě potěšilo.. No, abych to zkrátila, nakonec jsem i já začala dělat Dedru a hle, ono to jde a ono se tím dá vydělat Chcete-li více info, napište mi buď sem nebo na Kruzikova.Michaela@seznam.cz

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 11. 2016, 21.42

Ja zkousim stesti na futurebakery, kdyz mate stesti a dobry napad da se tam vydelat. Nekolik let vyplnuji dotazniky na prosebe a s nim propojenych projektu neni to moc ale penize poslou

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 10.36

vyplňuji dotazníky na národním panelu, ale je to spíše pro zábavu než přivýdělek

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 9. 2016, 23.23

Přivydělávám si dotazníky na českém národním panelu, je to ale za málo pěněz ...

janicka2, 22. 7. 2016, 13.26

Dá se, dotazníky jsou za pár kč, ale fungují.

Katka

Katka, 19. 5. 2016, 9.37

Nové info: Casi.cz se přejmenovalo na populace.cz Další dotazníková agentura, kterou jsem vyzkoušela a solidně platí je http://www.median.eu/cs/

peeema, 11. 4. 2016, 18.05

Zdravim, nabizim pro ceskou firmu zabyvajici se vyrobou nadcasovych kocarku/voziku za kolo praci na propagaci a prodeji produktu. Moznost pracovat z domova. Jde o "sireni dobreho jmena produktu" po celem internetu, kratke recenze, texty, umistovani foto a odkazu, vyhledavani kontaktu, potecialni partnery, oslovovani, komunikace, atd. Sirsi spoluprace pripadne tez mozna (dalsi marketingove aktivity, eventy, atd.), pokud by byla vzajemna dohoda. Odmena od 3000-6000 + provize z prodeje. Je to na osobni dohode. Vice, prosim, na email: petr.mudra@volter.cz

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů