Zajímalo by mne, kolik maminek využije celou 2-4 rodičovskou dovolenou aniž by si jakkoliv přivydělávali...

sledováno 1× zobrazeno 2895×

Vložil(a): Liskovyorisek, 21. 11. 2014 12.51

Zajímalo by mne, jak to maminky na rodičovské dovolené zvládají, aniž by museli při rodičovské přivydělávat - vracet se případně do práce úplně, pracovat na půl úvazku či jen přivydělávat z domova? Jsem na rodičovské dovolené již podruhé a pokaždé je to pro rodinný rozpočet takový masakr, že se snažím jakkoliv přivydělávat - šitím na zakázku, rozprodejem věcí, které už děti nepotřebují či z nich vyrostli apod. Máte to také tak nebo v pohodě zvládáte aniž by jste musely na rodičovské honit každou korunku?

Sdílejte:   | 
5

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Witchie, 22. 8. 2019, 11.11

Musím pracovat už od narození malého, naštěstí mám přivýdělky, které dělám z domu, ale stejně je to náročné, pracuji po nocích místo spánku, ale i tak je to pořád málo a vycházíme těžko

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 17.13

setrime kde sa da ale cele je to na manzelovi

Žofinka

Žofinka, 3. 1. 2018, 19.34

já si nepřivydělávám, manžel naštěstí vydělá dost

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 11.48

každý asi má hlouběji do kapsy, ale zvládnout se to dá, jen není vše, co by člověk chtěl

baru86

baru86, 5. 6. 2017, 9.32

Mám drobnou práci, ale chtěla bych něco víc, zatím ale jsem ještě po ničem nepátrala.

editak, 11. 4. 2017, 8.04

já taky pracuji z domova, nedokážu si to jinak představit..

Zdeňka S., 9. 3. 2017, 12.15

No je to celkem mazec , zatím to zvládame , ale nějaká brigáda by nebyla na škodu....

Lusesita25, 22. 12. 2016, 21.16

Zatim nam to staci, ale urcite jen co to pujde zacnu chodit na brigady

louskacek2, 10. 12. 2016, 13.38

U nas i kdyz manzel nevidelava nejmene tak jsem se pri prvni RD vracela ve 2 letech dcery neplanovane rodicak jsem mela na 3 roky. Ale nebylo to uplne kvuli penezum spis i kvuli mistu a tak. Ted se do prace vracet zatim nechci, Rd mam tez na 3 roky, a tak chodim na brigadu max. 60 hodin tydne dle manzelovych smen a to mi staci:-). A nebylo uplne jednoduche sehnat brigadu dle smen manzela tak i penize nic moc ale furt lepsi nez nic ze:-). S jednim ditetem ten rozpocet je sice napjaty, ale jde to ovsem se dvouma uz se to fakt neda:-(.

kamca80, 8. 12. 2016, 9.54

U nás je to tedy taky masakr, kor ted co sme koupily barák a stále se tu něco dělá. takže to dělám podobně jako vy, snažím se trochu přivydělat do rozpočtu prodejem věcí, co už děti nepotřebují, oblečení, hračky, ted na Vánoce sem začala dělat vánoční dekoraci z papíru, háčkovala sem čepičky, papučky. No a objednávám lidem přes aliexpress, kde si teda neberu ani koruna navíc, ale objednávám to přes jeden web, kde se mi pak vracejí nějaké peníze, zrovna dnes mi přišlo na účet od nich 1501,- peníze pěkně na dárečky dá se přes to objednávat přes spousty obchodů.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů