Látkové plenky

zobrazeno 7671×

Vložil(a): Adrianita, 3. 8. 2016 18.58

Zajímalo by mě maminky, jestli látkujete nebo jste látkovali a hlavně jaké plenky se vám osvědčily. Hlavně by mě zajímaly svrchní kalhotky a vkládací pleny. Jsou dobré jen značkové? Já třeba často nakupuji např. na Feedo.cz a Prodeti.cz, kde jsou k sehnání i plenky od stovky. Myslíte, že i ty levnější mohou být kvalitní? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Misacek, 29. 4. 2021, 17.55

Já teda obdivuju všechny, co látkové pleny praktikují. Já bych na to neměla... My používáme jednorázové pleny. Je to prostě pohodlné.

Betuska12, 30. 3. 2024, 21.26

Taky jsem si to myslela, ale kamarádka mi poradila tyhle https://bobanek.eu/aio-all-in-one-pleny a s nima je to fakt pohoda, prostě jenom více peru, ale jak se na to zaběhneš tak už ti to ani nepřijde

ivanka386, 9. 4. 2020, 22.30

Taky mi látkové pleny příjdou o dost lepší než ty jednorázové. Hlavně se mi na nich líbí, že dlouhodobě výjdou o něco levněji a celkově jsou prostě praktičtější. Jen tak mimochodem, kdyby ses o nich chtěla dočíst něco víc, tak docela dobrý web, který je právě látkovým plenám věnovaný je třeba tento: https://latkovepleny.cz/

Olla, 28. 12. 2017, 22.04

Tak to já jsem v malvíku pořídila jiné látkovky, ale celkově jsou podle mě prostě lepší jak jednorázové plenky, o tom žádná.

Sonia, 10. 1. 2018, 22.53

Které používáte vy ?

Olla, 24. 1. 2018, 19.08

Tady tyto www.malvik.cz/Vse-k-prebalovani/Plenkove-kalhotky/Ellas-House-Lolly-Bum-wrap-print-plenkove-svrchni-kalhotky-potisk

Sonia, 16. 12. 2017, 23.05

Za mě jsou top tady tyto www.malvik.cz/Vse-k-prebalovani/Plenkove-kalhotky/Haipa-daipa-Svrchni-kalhotky-PUL. Malé parádně sedly, nikde je neměla otlačené a ani se mi nestalo, že by přes plínečku protekla

Mygara

Mygara, 19. 11. 2017, 16.29

já měla ještě ty staré klasické čvercovky ze starých časů, a to byla kvalita...

Kevin

Kevin, 2. 10. 2017, 21.17

mame bambooliky,jine jsem nezkousela,zatim spokojenost

Marusk

Marusk, 13. 9. 2017, 9.38

Osvědčily se mi plenky českých značek (Petit Lulu, Anavy, Katyv Baby, Majab, Kikko) a britské Tots Bots. Ty velmi levné bývají obvykle z Číny, tam bych si nebyla jistá zdravotní nezávadností použitého materiálu, takže raději ne.

baru86

baru86, 28. 4. 2017, 16.42

Látkové pleny mám na dva dny (bz noci, to dávám papírovou, syn se v noci nebudí. Vyzkoušela jsem Petit Lulu, Anavy, Bamboolik, Unuo, Majab..a doteď nevím, které jsou nej

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 21.00

Svrchni kalhotky doporučuji pro novorozence Bamboolik, pro starší Petit lulu. Save jádro jednoznačně Petit lulu. Na fler se da sehnat pro novorozence tvarovaná plenka od Joli petit Motýlek. Neznačkove pleny pak od vás nikdo nekoupí, a jak je budete případně reklamovat?

Fuga

Fuga, 17. 12. 2016, 19.02

já látkuji už druhé dítě s plenkami bambino mio a klasické čtvercovky, ale s vysokou gramáží. Zatím se méně rozpadají čtvercovky. Kalhotky mám také bambino mio, ale ty staršího řezaly do bříška, tak jsem koupila na Aliexpresu kalhotky Happy flute jednovelikostní a velká spokjenost, a pak jsem ušila si podle toho i další s látky s pul zátěrem.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů