Plavání a potápění

zobrazeno 1108×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 24. 10. 2016 23.40

Chodíte s dětmi plavat a potápějí se? Já se synem po šestinedělí chodila na vaničkování a pak od půl roka na plavání do velkého bazénu a tam se i potápí a má to moc rád. Akorát tchyně to nerada vidí, že by dítě nenechala nikdy potopit. Jaký na to máte názor?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 8. 11. 2020, 20.48

Já jsem chodila se synem plavat od půl roku a vodu miluje. Ze začátku sice trochu brečel, ale zvykl si a teď je to vodní živel . Jsem ráda, že si na vodu tak zvykl, protože máme na zahradě velký zabudovaný bazén, tak se v něm přes léto hodně vyřádíme . V bazénu máme slanou vodu. Přijde mi lepší používat sůl do bazénu, protože tak voda nesmrdí . Sůl si objednávám před létem z https://www.asekopool.com/cs/sul-do-bazenu/ a už vím, kolik ji bude potřeba, tak si udělám zásobu.

koliaska105, 27. 2. 2020, 19.40

Náš prcek zatím plavat neumí. Už jednou jsem se ho to pokoušela naučit, ale bez úspěchu. To já ale třeba plavání a hlavně potápění miluju. Dokonce mám za sebou i potapěčský kurz, který jsem si dělala u https://www.seawolf.cz/

Mygara

Mygara, 27. 7. 2017, 16.06

hlavně vaše dítě nevypadá, že by mu to vadilo, tak proč nechodit.-) osobně jsem s dětmi nechodila, ale v té době to nebylo až tak rozšířené

Kikinka30, 16. 5. 2017, 18.32

Nebojte se toho,je to v pohodě....my chodime v Praze do Vysočan, voda je přímo pro kojence bez chloru a mala nikdy nemela osypky a ani nepalu ocicka, ted uz plavame hodinu a ctvrt s mickem a zizalou, a to jsme zacinali na 20 minutach..... Zkuste to co mejdrive at se pak neboji vody,cim driv tim lip, protoze psk se to zlomi a mohou mit panickou hrizu z vody.. .

Kikinka30, 6. 4. 2017, 6.55

Starsi se toho bohu,my chodime od 6.mesice a malou to moc bavi

IvčaSemi, 16. 5. 2017, 17.23

A kam prosím chodíte a jak kurzy probíhají chtěly bysme s kamarádkou také navštěvovat nějaké kurzy s dětmi, ale pořád z toho máme obavy jestli dítě nemůže ve vodě něco chytit nebo se nachladit

baru86

baru86, 22. 3. 2017, 10.27

Synovi jsou 4 měsíce, takže zatím na plavání nechodíme, ale chystáme se. Vaničkování mi přišlo jako drahá sranda, tak jsem koukla na nějaká videa a bereme syna do velké vany, aby se seznámil s větším množstvím vody, je to zábava pro nás i pro něj. S potápěním hlavičky asi počkáme na to plavání, zatím jsem jen zkusila mu přelít vodou obličej a zvládá to v pohodě.

Pavla T., 16. 3. 2017, 17.46

Pro mě je tohle docela zásadní dovednost v životě umět plavat a to že dítě potápíte, souvisí se zadržením dechu....když dítě umí je to předpoklad k tomu že by se jednou nemuselo utopit. Syna to neskutečně baví! Babička si možná myslela, že příjdete na první lekci plavání a rovnou šup s dítětem pod vodu My chodíme do Opavy, tam lekce s malými dětmi probíhá v ochlazovacím bazenu u sauny (pro 5 maminek). V ten den napustí bazén teplou vodou z vodovodního řádu, takže jako doma do vany. Celý den voda odtéká a přitéká čistá teplá. Na kurzu je povinnost se před plaváním bez plavek osprchovat (máma i dítě), a na lekce chodit bez líčidel.

Fuga

Fuga, 17. 1. 2017, 17.10

záleží co komu vyhovuje, já nechodila z důvodu, že jsem se bála chlóru a slaná voda u nás nebyla. a kdyby to dítěti bylo nepříjemné, tak se potopit nedá. Takže kdybych měla možnost, tak chodím. A fotky jsou úžasné

Sapp, 19. 11. 2016, 13.21

Měpřijde,že většina ,,starší,,generace z toho má hrůzu, protože oni nic takového neměli

Rulficka48

Rulficka48, 27. 10. 2016, 23.23

Super fotky! ♥ jinak můžu se zeptat, nemá potom malý zalehlé v uších z té vody, aby ho třeba nebolelo ouško?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 10. 2016, 11.28

Nemyslím si, ale hned nejdeme domů, ale ještě jsme v herničce a pak má čepičku přes uši

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů