Cvičení

zobrazeno 797×

Vložil(a): dáša, 24. 2. 2016 17.25

Milé ženy, od března budu u nás provozovat cvičení pro děti. Jen bych se Vás ráda zeptala, co byste na cvičení pro děti uvítaly? Nebo co je nejvíce baví. Mám nějakou představu, ale třeba mi poradíte ještě něco co nevím. Jen doplním, že se jedná o cvičení pro děti ve věku cca 2-5 let a formou her, opičí dráha, tancování apod. Ne žádné nucené cvičení. Děkuji předem.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Drahuska, 2. 10. 2022, 16.15

Chodím makat do posilovny, ale zjistila jsem, že mi absolutně nevyhovuje ta jejich hudba co tam pouští, takže si chci koupit nějaká lepší sluchátka. Je značka, kterou by jste mi doporučily?

Letissie, 7. 10. 2022, 17.39

Mám TWS 3 sluchátka s bluetooth a nabíjecím pouzdrem. Teď ještě záleží jaká sluchátka by si chtěla, jestli ti stačí ta špuntová nebo chceš takové ty velké.

Drahuska, 12. 10. 2022, 21.39

Tak tady ta značka mi vůbec nic neříká. Na kolik tě přišly?

DanielaJilkova, 1. 11. 2020, 20.57

Dobrý večer, já mám doma na cvičení rotoped.

MilkaMala, 3. 1. 2023, 13.17

Tak ten jsem já vyměnila za pás a je to sto a jedna. Rotoped mě vůbec nebavil, ale běh mě naplňuje! https://www.fitham.cz/bh-fitness-f2w-dual

naseivanka, 23. 8. 2020, 22.00

Já se do cvičení dala už 2 roky před porodem Adámka. Byla jsem zvyklá chodit do posilovny, ale to mě hned po měsíci (lednu) omrzelo. Asi nejsem ten typ, který potřebuje sdílet prostor s jinými ženami. Mně bohatě stačí zajít si domů na vibrační plošinu - https://www.testino.cz/vibracni-plosiny Dostala jsem ji na Vánoce od manžela a jsem velmi spokojená.

Mygara

Mygara, 3. 1. 2018, 19.24

hledání konkrétních obráků po tělocvičně, hrana kočku a myš s vlastním rodičem

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.39

U nás je pohupování na míči, někdy skákací hrad a jinak dělají různých blbostí a vede houpání v takovém velkém barevném hadru nebo jak to nazvat

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 14.20

hlavně hodně blbostí u nás se nejvíce osvědčilo houpání ve 2 v pruhu látky a maminky při tom zpívají houpy, houpy...

snany, 25. 2. 2016, 12.25

Na cvičení nechodíme, v okolí žádný kurz nemáme a do města jezdit po práci je složité (když nemám k dispozici auto). V létě blbneme na zahradě a kamarádů má tady dcera dost, všichni máme na zahradě i trampolínu, skluzavku, stromy....V zimě hromadné akce (kromě chození starší do školky, dětských karnevalů) nevyhledáváme. Děti baví všechny sportovní aktivity, hlavně skákání, běhání a lumpárny

louskacek2, 25. 2. 2016, 6.20

Chodila jsem s dcerou od cca 1roku a 3 mesicu. Bylo to rozdelene pulka vedeny program ve forme her,opicich drah, rikanek, hry nanastroje,zpevu a pulka herna klasicka. Celkem 1,5 hodiny. Mala prisla do kolektivu deti a ja zas do kolektivu maminek:-). Mam nyni zpoustu pratel z tohoto casu. S malym ted chodime uz od 3 mesicu a jsem spokojena. Jeden den v tydnu mame jasny program a naucila jsem se jak i takto male miminko zaujmout, protahnout a zaroven kontrolovat jeho spravny motoricky vyvoj. S dcerou bylo na cviceni jeste doprovodne karneval, ruzne sipkovane, oslavy jako Svaty Martin, carodejnice apod.

Katka

Katka, 24. 2. 2016, 19.17

chodíme na jogu pro děti 4-6 let a syna to baví; chodili jsme i na cvičení s menšími dětmi a bylo to celkem o ničem, pod ty 4 roky se málokdo dokáže na něco soustředit a dělat, co se po něm chce

dasza, 24. 2. 2016, 19.25

To zas ne..mam ted nejstarsi 2letaky v malejch a je tam sranda a delaji vse..jen je zaujmout a nedelat dloujo jednu vec..jakoze bych 20min sedela na zemi s basnickama

louskacek2, 25. 2. 2016, 6.22

jj presne deti musi mit na vyber bud mohou delat rizenou cinnost a nebo kdyz se jim zrovna nechce tak at si behaji:-). Dcera vzdy u rizene cinnosti cca pulku delala specialne to co ji bavilo a to co ne tak holt politala po telocvicne, svacila a nekdy i zlobila:-).

dáša, 24. 2. 2016, 19.54

My jsme chodili už v roce a mně se líbí, že je mezi dětma a opičí dráha ho už tenkrát moc bavila. Teď tancuje na různé básničky..Koulela se brambora, Dešťové kapičky atd a moc se mu to líbí.

Katka

Katka, 24. 2. 2016, 21.13

básničku si můžeme říct i doma, na to nemusíme chodit mezi nemocná děcka ;o))

louskacek2, 25. 2. 2016, 6.24

no ono tim ze se chodi drive tak zas ziskavaji imunitu. Ale par nemoci jsme samozrejme nachytali strevni ci nachlazeni. Jenze to by clovek nemohl nikam.

Katka

Katka, 25. 2. 2016, 8.41

Imunita se tvoří do 6 let, bez ohledu na to jestli dítě cíleně zamořujeme ve školce, kroužcích a podobně. Naše děti jsou přes zimu taky občas nachlazené, ale tak nějak normálně a chvíli, né že berou 2x měsíčně antibiotika, inhalují kortikoidy a berou prednison jako některé jiné děti.

dáša, 24. 2. 2016, 21.36

To byste nemohla celou zimu vyjít do kolektivu. My jsme z malé vesnice takže to je cvičení o pěti dětech. Syn z toho nikdy nebyl nemocný. Jinak on by na jogu nebyl, nevydržel by v klidu.

Katka

Katka, 25. 2. 2016, 8.41

Na jogu, kam chodíme, děti nemusí zůstat 45 min v klidu. Takže když syn potřebuje, proběhne se po místnosti a pak pokračuje ve cvičení, nikdo mu nebrání. Je fakt, že my ten kolektiv v zimě nevyhledáváme, protože ty zelený sople a tuberkulózní kašel ostatních nemusím a tuto bezohlednost odsuzuju.

Katka

Katka, 25. 2. 2016, 8.41

Na jogu, kam chodíme, děti nemusí zůstat 45 min v klidu. Takže když syn potřebuje, proběhne se po místnosti a pak pokračuje ve cvičení, nikdo mu nebrání. Je fakt, že my ten kolektiv v zimě nevyhledáváme, protože ty zelený sople a tuberkulózní kašel ostatních nemusím a tuto bezohlednost odsuzuju.

dáša, 25. 2. 2016, 9.00

Syn Káťo nebyl nikdy nemocný, ťuk ťuk. Občas kolektivy navštěvujeme. Jinak mám názor, že čim dřív dítě vylíže veškeré nemoci, bude mít větší imunitu je hloupost. Vyloženě nemocným se vyhýbáme, ale do kolektivu občas jdem, jezdíme busem a vlakem atd.

dáša, 25. 2. 2016, 13.28

Syn nevydrží, ale ani pár minut, proto mi přijde fajn tohle cvičení, kde se mění aktivity a je to pestré. Jinak jsme také furt venku, ale občas to chce změnu. Také nemám ráda sopláky, co s tím musí lézt všude.

Katka

Katka, 24. 2. 2016, 19.15

chodíme na jogu 4-6 let a syna to baví

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů